Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2024 Haziran 2022 aylıklarının ödenmesi

@Jokersiz45

Bende de sosyal yardım bilgilerinde "ödemenizi teslim tarihinden itibaren alabilirsiniz." yazıyor ama ptt de hala ödenecek kayıt yok yazıyor. Bende sizde ptt'ye düştü sandım güncellendi deyince. Eğer ptt'ye düşerse bilgilendirirseniz sevinirim.

Fark etmiyor güncelleme geldiyse ptt kurumuna düşecek anlamına gelir arkadaşım kafan mı güzel düşecek ptt kurumuna bekle direk düşmüyor bu gece yada akşam düşer

Ağustosta alacağınız ne temmuzu ama ne kadar alacağız belli değil 3 Temmuzda belli olur

@Jokersiz45,

Evet kafam güzel. 😀😀 Şaka bir yana şehir değiştirdim adres değişikliği yaptım yeni vakıfa gittim aylığın devam ediyor bir sorun yok dedi bazı forumlarda da adres değişikliği yapınca devam ediyor gibi görünüpte maaş yatmadı diyenler olmuş ptt'ye düşmeyince de kafama takıldı o yüzden anlaşılan benlik bir sorun yok.

Merhaba arkadaşlar,2022 aylığımı kesmişler tesadüfen e devlette gördüm, sebebi ise ssk tespiti nedeni ile yazıyor,ben çalışmıyorum sigortam da yok neden böyle oluyor?geçen zam zamanı da aynı şeyi yaşadım,1 aylik ve zam farkını alamamıştım yine aynı şeyi yaşıyorum...

Yarın sabah gideceğim vakıf a yine düzeltecekler muhtemelen ama,haziran ayının aylığını ve zam farkını vermezler.

Üst Alt