Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

3. hava değişimine geldim, sonuç ne olur?

@PMB, @OğuzHan112 Abilerim Daha Yeni Heyete Kagıtları Verdim Cuma Günü Saat 10 Da gel dediler kalbim çıkacakmış gibi oluyor çok korkuyorum olumsuz olursa diye

@PMB, daha yeni heyete raporlarımı sundum inşallah olumlu bir şey derler çürük verirler kurtulurum çok korkuyorum ya olmazsa

@OğuzHan112 Selamın Aleyküm Şuan Heyete Girdim Bir Hekim Doktorun Yazdıgı Yazıya Bakarak Oraya Boyumu Kilomu Yazdılar Pazartesi Günü Sonucunu Alırsın Dediler Acaba Elverişli Olsaydı Direk Söylermiydi Anlamadım Ben Bilenler Yardımcı Olabilir mi

@OğuzHan112 wp dan engellemişsin yazdım da sana e nabızdan dünki raporlar çıkıyor içerigi ne giremiyoruz tam teşekküllü rapor yazıyor ne demek oluyor bu bilenler hele Bi desin

ben hava değişimi hiç almadım ilk 1 yıl erteleme aldım ikincisinde de savaşta ve barışta askerliğe elverişli değildir raporu aldım

@Ahmet T, ama senin hastalığın neydi kardeşim oda var ne yönden aldın 1 yılı ben 3 kere hava degişimine gittim geldim heyete girdim cuma günü yarin sonuçları alacam ne olup olmadıgını

Geçmiş olsun kardeşim. Mevlam gönlüne göre versin. . Askerlik şuan 6 ay ve çok kısa bir süre . İnşaallah gönlüne göre olur. Biz çok çektik askerlikte 2009 da bir kez ertelediler . Sonra hain bi doktor yapar yapar dedi gönderdi askere . :) olan oldu . Hamd olsun yine komutanlar anlayışlı çıktı. 2 kez yatırdılar , sonra bol bol iğne batırdılar hala o gatadaki norodolları hissediyorum bi taraflarımda . :) istirahat verdiler sıhhi izin yazdılar bol bol gönderdiler. Silahımı aldılar, nöbetleri muaf ettiler , ağır bedeni faaliyetler muaf oldu, spor muaf oldu.. OKB yüzünden devamlı bi o hastane bir bu hastane bi istirahat bi Sıhhı izin. Edremitteydim tugayda . Sağolsunlar komutanlarım iyiydi . 15 ayı bitirttiler öyle böyle. İyikide bitirttiler. OKB yüzünden o tür ortamlar çok zor oluyor. Seninde rahatsızlığından zorlandığını düşünüyorum. Askerde insanın kafası rahat olacak. Sabır et inşaallah. Şafağın doğan güneş...

Allah'a emanet ol. Selametle.

@OğuzHan112 ben çürügü aldım barışta askerlige elverişli değildir seferde görev yapar dediler şuan evime dönüyorum herşey bitti Allaha şükür darısı diger arkadaşlara yardımcı olurum bana yazın birşey sormak istiyenler agdan zeye herşeyi biliyorum

Söyledik sana..o kadar strese gerek yoktu.

Gözün aydın diyelim..en azından bir teşekkür etseydin bari😊

Sivil hayatında sağlıklı günler dilerim.🙋

@HasanBensu,

Üst Alt