Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

5 Ocak 2019 saat 21:00 itibarı ile sitemizde bakım/yenileme çalışmaları yapılacak

Bende çift gönderme olmuyor ama mesajı gönderince bu mesajı göndermiştiniz uyarısı çıkıyor. Otomatik kaydetme ile ilgili olabilir mi acaba?

OturanBoğa yalniz ben bunu kullanirim söyleyeyim: "vay ne oluyor, vay ben duymadım"
OturanBoğa yalniz ben bunu kullanirim söyleyeyim: "vay ne oluyor, vay ben duymadım"

@OturanBoğa
Şimdi laptopa geçtim ve evet çok hızlı.
Yeni mi hızlandı telefondan mı kaynaklandı emin değilim ama her zamanki telefonum. Sanırım düzelme oldu. @Kağan52 yok kardeş hiç iki defa basmadım ve neredeyse hepsi çft çıktı.
Bilmiyorum bu nasıl çıkacak.
Evet yine çift ve değiştirden düzeltiyorum.
Bu hatanın kaynağı bulunmalı, çok zor böyle.

Sistem çift atıyo öncedende olmuştu
5dakka önce mesaj gönderdiniz çıkıyo bide:)

Evet sorun ajax'la ilgili diyorlar..

Bir de vebulletin'in double post prevention eklentisi varmış galiba...

Ufukun mesajlar çiftlendi gene:D

OturanBoğa : sen dörde ayarla.

Bu "otomatik kaydedildi" ile yavas baglanti bir araya gelince yaziyi hem ajax ile gonderiyor hem de normal olarak. Ikisi de birbirinden farkli mesaj yazmis oluyor. "Mesaj gonderdiniz" hatasi almis olmaniz da bunu gosteriyor, bunun sebebi de sizin yazi gitmisken araya birisi de birsey yazmis oluyor bu nedenle cift gozukmuyor. Ama cift gondermeye calisiyor aslinda o asamada da.

Düzelmiş gibi...

Yok.. düzelmemiş...

26ZZG2.jpg

OturanBoğa : harbi cips oldu sandım bi an )))

vay ne oluyor, vay ben duymadım
-.- -.- test

duzelmis gibi cift gonderme ama

düzelmiş mi?

düzelmiş mi?

yok... hala düzelmemiş.

MeTePe

düzeltmek için bu gece çalışacağız. Christian 'ın söylediklerini de ilettim uğraşan arkadaşa. O ilgilenecek.

MeTePe
Site acaip derecede hızlandı. Tık basıyorsun salisede tak açıyor.
Ama benim çift mesaj sorunu tam gaz devam malesef.
Sizde olmuyor mu ?

Ahaaaaa..!!!
Anammm tek gittiiiiii. :)))))
OturanBoğa
Arkadaşlara çatıdan bi bağırsanız da de anteni bu ayar bıraksalar. :)))

OturanBoğa
Valla yok bak, iki gözüm önüme aksın yalanım varsa. :)))
Şaka bir yana onlarca mesaj attım tek bir tanesi normal olarak tek gitti, gerisi hep çift idi manuel olarak düzelttim.
Ama şimdi düzelmiş görünüyor.

@OturanBoğa

2014-2015'te de sürüm güncellemede aynı sorun yaşanmış. O zaman ajax'ı kapatınca sorun çözülüyormuş. Daha sonra nasıl hallettiler bilmiyorum. Yeni sürümlerde aynı sıkıntıyı yaşayan yok gibi.

Bu mesaj normal gitti...

Şaka bir yana onlarca mesaj attım tek bir tanesi normal olarak tek gitti,

Bende tek gidiyor ama bu mesajı gönderdin diye uyarı çıkıyor.

Son düzenleme:
MeTePe

Bu kadar laf söyleyince herkes, forumun da bi onuru var tabii. Kendi kendini düzeltti. Yapay zeka maşallah! :)

@MeTePe
Ben de o şekilde uyarı mesajı sadece bir defa oldu, gerisi bana sormaya bile tenezzül etmeden çift gitti.
Acaba konu @Christian 'ın bahsettiği gibi birbirinden bağımsız iki sistem de göndermeye çalışıyor, bağlantı hızına göre de kimine uyarı mesajı gidiyor kimine gitmiyor şeklinde mi ?
Örneğin düşük hızda bağlantısı olan biri gönder dediğinde biri gönderilip ikinciye sıra gelince uyarı mesajı geliyor, ama yüksek hızda bağlantısı olan biri gönder der demez hemen hızla ikisi de aynı anda gittiğinden uyarı mesajına fırsat kalmıyor gibi bir mantık olabilir mi ?
@MeTePe , @Christian , @OturanBoğa ne dersiniz ?
Tühhh aha nazar değdi ve yine çift gitti manuel düzeltiyorum.
Oynamasınlar antenle dedik... :D

50 mbps fiber kullanıyorum.

Son düzenleme:
Üst Alt