Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

7 yıl önce belime platin takıldı. %40 rapor alabilir miyim?

oguz5959

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba Sevgili forum üyeleri,

7 yıl önce yüksekten düştüm ve belime platin takıldı. Adli tıp raporuna göre heyete çıkıp %40 rapor alabilir miyim sadece platin ile tecrübeli arkadaşlara onu sorucaktım.

Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim. Aşağıya adli tıp raporundan görselleri paylaşıyorum.

Sadece bu rahatsızlığından alamazsın, ek başka rahatsızlıkların varsa olabilir.

@OğuzHan112,

Resim olarak yüklemiştim fakat gözükmedi herhalde. Aşağıya en önemli kısmını yazıyorum.

muayenede öne fleksiyon parmak ucu yer mesafesi ölçümü 40 cm,ekstansiyon 20 derece, lateral fleksiyon sağ 20 derece, sol 20 derece olduğu,
Dosyada bulunan grafilerin değerlendirilmesinde; 19/04/2021 tarihli BT ve grafilerde; T12 ve L1 vertebra korpus end platelerdekompresyon kırığı sekelleri ile uyumlu düzensizlikler T12 de hafif yükseklik azalması, L3 vertebrada kompresyon kırığı sekeli, L2-3-4-5 vertebra korpuslarında posteriorda stabilizasyon materyali, T11: 25,6 mm,T12: 20,1 mm, L1: 25,9 mm

İsterseniz heyete girip şansınızı deneyin.

Detaylara girmiyorum Bana göre olumsuz.

Günlük yaşantında normal hayatını etkileyen bir durum var mı? @oguz5959,

Sadece bel için uğraşma bende de belde 6 tane platin var ,verdikleri oran şöyle yazıyor lomber spondilozis tablo 1.1 katogori 3 oran =13

Üst Alt