Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Aklımdan düşünceler geçiyor. Vesvese mi değil mi?

@perseküsyon,

hocam siz 7 yıl kadar öğretmenlik yapmışsınız ben 11 yıl memurluk son 1 yıldır öğretmenim bakalım sizin kadar dayanabilecek miyim.
ilk yıldan idealizm duygumu kaybettim gibi ama çabalıyorum benim hayatımı değiştirecek bana evet bu iş kutsal gerçekten dedirtecek öğrenciyi bekliyorum :)

@Ahmet T,

Annem sık sık hastanede yatardı. Babam da vardiyalı çalışırdı. Ninemle amcamın kızı aynı evde kalırdık. Amcamın eşi yani yengem beni döverdi. babaannem ve kuzenim elinden beni alamazdı. Ağlarken ve sonrasında sesim kekeme gibi çıkardı.

İşyerinde alınganlıklarım başladı sanırım. Yangın merdiveninde en altta sigara içiyorum. Üst kattaki bir kadın bir erkek konuşuyor. KAdının kim olduğunu tam seçemedim, erkek ben ona gösteririm sen üzülme diyor ve ben de benden mi bahsediyorlar diye düşünüyorum.

Şimdi bakınca baya şamar oğlanına dönmüşüm küçükken. :) Evde anneden yengeden dayak, okulda öğretmenden, arkadaşlardan dayak.

Son düzenleme:
Psikiyatriden hastane de yatan varmi hastanesye yatış prosedürü ve oradaki tedavi ilaç günlük yaşam vs. İle ilgili tecrübelerinizi merak ediyorum.

@musty35,

Osmangazi tıp fakültesinde 2 kere yattım, çok lükstü. Masa tenisi, kondisyon bisikleti, yürüyüş bandı, sinema odası vardı. Gelmek isteyenler için küçük ev diye bir yer vardı orda mangal yapmaya gidiyorduk tıp fakültesi öğrencileriyle. Satranç oynuyorduk. Girişte o zaman telefonları alıyorlardı. Tv odası çok genişti, haftada bir orda sormak istediklerimizi sorabiliyorduk, bir hoca ve asistanlar , öğrenciler vardı. Hastalar ve öğrenciler çalgı eşliğinde dans ediyorlardı. Ben çekingen olduğum için sadece izliyordum. Sigara odası 11 'de kitleniyordu. Bir asistan gece odasında kalıyordu. Yanlış hatırlamıyorsam tansiyon ve kaln alma için ayağınıza kadar geliyorlar yatağınızda işlem yapıyorlardı. Bazen başka hastalığınız varsa o servise bir görevli ile gidiyorduk. Bana genel cerrahi ile bir durumdan dolayı odama kadar doktor gelmişti. Bir de el işi hocası vardı isteyenler onla el işi yapıyordu.

@neron+,
Devlet hastanesinde de 2 kere yattım orda sadece bir televizyon, 1 sigara odası vardı. En alt katta yine el işi, resim, boyama yapmak isteyenler için hoca vardı ama katılım çok azdı.

@osmangazi,
hacettepe de telefon serbest imiş birisi telefonunu çaldırmış mahkemeye vermiş parası hemşirelerden çıkmış baş hemşire de telefonu yasaklamış

Üst Alt