Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ani işitme kaybı sonrası düzelme olur mu?

doktorunun dedigini yanlis anlamis olabilirmisin.
ben tek sag kulak kullaniyorum cok ileri isitme kaybim. obur kulak iptal.

doktorunuz size isitme cihazi raporu verir. sizde odyo olcumu ile isitme cihazi saticilarina gidersiniz.
onlar size uygular cihazi. begenirseniz alirsiniz, begenmezseniz baska yere bakarsiniz.
70 db bile cihazsiz yasayamaz. baya yuksek kaybiniz.
birde ani isitme kayiplilarin hepsi tedavi gorse bile duzelmiyormus
isitme cihazi kullandin diye cinlama gecmez, gectigini saticilar iddia ediyor ama yanlis

Ne kadar süre sonra işitme cihazı kullanmaya başladınız doktorum bana iyileşme sürecin 6 ay dedi çok ufak bi düşüş olduğu için işitme cihazı istediğimde de sol kulağın açık olduğu için işitme cihazı seni daha çok yorar dedi haftaya tektat işitme testi yapılacak ilerleme var mı diye ama bana göre aynı hiç değişmedi 2 aydır bu çınlamayla yaşamak çok zor bir umut işitme cihazı takarsam çınlama azalır diyorum ama sizde var mıydı çınlama?

yani doktorunuzun umidi var az veya cok iyilesmeye. o zaman siz cihaz alirda isitme duzelirse isitmeniz zarar gorur diyor. bu dogru
birde bir suru para vereceksiniz cihaz. bekleyin sizde.
cinlama icin cihaz almayin.
benim yillardan beri artarak cinlamam var. ama care bulamayinca yokmus gibi yapiyorum. aksi halde kafayi yicem cinlamadan.

Kafayı yememek elde değilki Gerçekten çok zormuş bu çınlamayla yaşamak bunu anca yaşayanlar anlar bu mübarek ramazan ayında Allah hepimizin yardımcısı olsun bu şekilde hayata adapte olmaya çalışmak çok güç benim düzeliceğine dair hiç
Umudum yok böyle kalıcak diye düşünüyorum o yüzden cihaz araştırmasına başladım inşallah bir çare bulunur

buketim_0688 merhaba buket hanım durumunuz nedir acaba sülük tedavisinden sonra tamamen düzelme oldu mu?Bende hacamat ve sülük tedavisini denemeyi düşünüyorum işe yarar inşallah bilgi verir misiniz?

Üst Alt