Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ankara sağlık kurulunda rapor oranı düşürülmeden geçen var mı?

Çok eski rapor yenileme gündeme gelebilir mi?

Bir arkadaşımın %69 olan raporunu %47 e düşürmüşler. Ankara' nın 22 puanlık bir takdir yetkisi olabilir mi ya? bunun bir kıstası, alt üst limiti yokmu. yada bu oran düşürülürken neden düşürüldüğü hak sahibine açıklanıyor mu, açıklanmıyorsa bunun açıklanmasını nasıl sağlayabiliriz.

Benim rapor oranimi yüzde 46 dan 32 te dusurduler itiraz ettim beni kontrol etmeden kafalarina gore hareket ediyorlar gecmeyen hatat boyu kronik rahatsizliklar sonucta

selamünaleyküm değerli dostlarım benim raporum %52 süresiz olarak gitti aynı şekilde süresiz olarak geri döndü hayırlısıyla

Benim raporumda 71 olarak gitti , ilk önce kontrol istediler bir daha , kontrole girdim yeniden, sonra 71 sürekli olarak vergi indirimim onaylandı

Benim rapor %59 süresiz gitti aynı oranla süresiz onaylandı.

1 ay önce vergi indirim için vergi dairesine teslim ettiğim indirim sonucu geldi, hakem heyeti hastanesine gönderdiler. Ne yapmam lazım ,2017’de %46 oran ile süresiz rapor verdiler. Ve şimdi bu oranlar ve süresiz verilen raporum ne olur 😔

%86 ile Ankara vergi dairesi ne gitti raporum ilginç şekilde %88 olarak onaylandi

İstanbul Vergi dairesine 8 Aralıkta %49 süresiz raporumla başvurum 23 Aralıkta süresiz olarak onaylandı. Başvurumdan 5-6 gün sonra aramıştım 15-20 günde sonuçlanır denmişti, 23 ünde Vergi dairesi mesaj gönderdi, hemen eviss e baktım dereceye girdiniz yazıyor sonra Ankarayı aradım öğrendim. Evise hemen düşüyor zaten öncesinde mesaj geliyor. Darısı bekleyenlerin başına.

Moderatör tarafında düzenlendi:
rapor yenilediğim için tekrar vergi indirimine başvuru yapmıştım yeni raporum %52 aynen onaylanmış 1 ayda sonuçlandı e devlet üzerinden başvuru yapmıştım gayet kolay ve hızlı ilerledi süreç e devlet şahane bir sistem

Üst Alt