Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ankara'da kalça protezi ameliyatında doktor ve hastane tavsiyeleriniz?

BALDAN

Yeni Üye
Konular
5
Reaksiyonlar
0
Merhaba arkadaşlar...
37 yaşındayım ankarada yaşıyorum... Tek taraflı kalça çıkığı sorunum var ameliyat olmam gerekiyor ankarada tavsiye edebileceğiniz... Dr. Ve hastaneler... üniversite hastanelerinde tavsiye edebileceğiniz dr.lar lütfen. Cevap yazarmısınız

Hacettepe'de bu konuda iyi ekipler var derler...

Merhaba Oturanboga
Hacettepedeki iyi doktorlar yani mümtaz ve mazhar beyler hacettepede değil dışarıda özel hastanelerde ameliyat ediyorlarmış.... Ben Üniversitede doç veya prof.. hastanede ameliyat eden doktor arıyorum... Üniversite hastanelerinde ücretli bakan öğretim üyesi arıyorum... Varsa bildiğiniz lütfen paylaşın,....

Ankara hastanesi 1. ortopedi bölümünü araştır iyidir

ben iki kalacadan oldum istanbul cerrah paşa üvr çok memmunum 3.5 yıl oldu bu zamana kadar bir sorun yaşamadım artık cok kolay yapılan bir amalıayat kalca protezi umarın en kısa zamnda saglıgınıza kavuşursunuz şimdiden şifalar diliyorum....

benimde sağ kalçamda var kalça çıkıklığı bende ameliyat olmak istiyorum 5 cm dierinden kısa ayağım bu aamliyattan sonra ayak kısalığım sorunu ortadan kalkarmı

BALDAN;

Yapmayın Allah aşkına yav kızınca kızdı oluyorum doç. prof. arıyormuş uzman doktor değilmi ?
sanki prof doç ameliyatına giripde kendisi yapacak nekadar meraklısınız para vermeye bu adilere ondan sonra vay paramı aldı vay para istedi az bile bizim bu millete isimlerini duyuruyorlar ondan sonra tamam ohhh gelsin paralar.uzman işini daha güzel istekli yapıyor paran çoksa eğer çok paraya ihtiyacı olan insan var onlara yardım et ver.

mrhba baldan sen daha çok gençsin eyer ağrıların seni zorlamiyorsa ameliyat olma..

baldan mumtazda ameliyat olmanı hiç tavsiye etmem
2 yıl önce ayağımı ameliyat etti ama hiç memnun kalmadım.bıranşında iyi olabilir ama yaşlanmış adamın elleri titriyor..mazhar bey iyi diyorlar.iyi araştırmadan sakın ameliyat olma..

Teşekkür Ederim Arkadaşlar...
Ankara Üniversitesini araştıracağım...
Daha önce Gazi Üniversitesinde bir hocaya gittim.. röntgenime baktı ve emar istedi.. sonuçlar iyi çıkmadı... acilen kilo vermemi istedi.. Ben yeni ikiz doğum yaptım... hamilelikteki kiloları kalça taşımamış deddi... 1 yıl sonra yeniden değerlendirelim dedi... Ancak benim sağlık durumum hiç iyi değil evin içinde bile zor dolaşıyorum...
Kalça protezi konusunda işinin ehli olan... ve çalışmış olduğu hastaneninde ameliyathane şartları iyi olan bir doktora ihtiyacım var...
Önümüzdeki hafta için T.Ünsaldı diye bir profdan randevu aldım... Fikrini almayı düşünüyorum...
Asıl bu konuda bana sizler yardımcı olacaksınız.. Çünkü daha önce tecrübe edilmiş... doktora ihtiyacım var... LÜTFEN ANKARADA BU AMELİYATI OLUP TAVSİYE EDEBİLECEĞİNİZ DOKTORLAR VARSA İSİM VE HASTANE VERİNİZ...

Arkadaşlar gelen özel mesajları nasıl okuyacağımı bulamadım

Ankarada kalça protezi konusunda dr. Ve hastane

Arkadaşlar ankarada kalça protezi konusunda dr hastane tavsiyelerinizi bekliyorum...
Daha önce kalça protezi olan arkadaşlar lütfen deneyimlerinizi ve doktor isimlerinizi paylaşırmısınız...
Gazi üniversitesi prof.dr. Sacit turanlı ve hakan selek
ssk dışkapı doç.dr yalım ateş
numune hastanesi uz.dr. Ahmet uçaner
bu hastanelerde veya bu doktorlara kalça protez ameliyatı yaptıranlar varmı?
Lütfen tavsiyelerinizi bekliyorum...

Merhaba ben Eskişehir'liyim, 08.02.2011 tarihinde Ankara'da total kalça protezi ameliyatı oldum.Doktorum Hacettepe Üniversitesi Ortopedi Bölümü Öğretim Üyesi Prod.Dr.Bülent Atilla'dır.Konusunda başarılı bir uzman.Yalnız ameliyatlarını dışarıda özel hastanede yapıyor.Ben çok memnun kaldım.Sizede acil şifalar dilerim.

gönülyarası;

cok uzun yazdım tartısma cıkacak dıe sıldım su kadar soyluyorum para herzmn gelır muhım olan saglık... devlet hastanelerınde 5 amelıyat gecırıp en sonunda kemıhı mafolmus hastaar benım amelıyat oldyugum doktora gelıp amelıyat oluyorlardıı
tıp dılınde bunun adı sakatlıksaaa paraysa paraa bu amelıyatı onune gelen yapamıyor akdenız unıversıtesınde kalca protezı denılınce bır hocanın ısmı gecıyor neden sızce ?
herkezın uzmanlık alanı ayrıı bakarsınız uzman doktor 4 4 luk yapar bılemeyızz ama rıskede almamak gerek ankarada ıy bır hoca solersenız amelıyat olacakmıs ozel olmak ıstemedıgınıde soyluyor emınım bırısı cıkıp uzman ama memnun kaldım su adamdan dese onada amelıyat olcak bukdr kızmanın alemı yok gereksız kalın saglıcaklaa....

öncelikle herkese geçmiş olsun diyorum.ben 27 yaşındayım her iki kalçamda da protez var. ilk protez ameliyatımı ankara araştırma hastanesinde oldum. orada nevrez beye çok iyi diyorlar ama ben ona değil başka bir doktora oldum ve malesef memnun kalmadım. ameliyattan 2 ay sonra protezimden ses gelmeye başladı. gıcırdıyorum anlayacağınız. ikinci ameliyatımı bülent erdemli yaptı. ankara üniversitesinde hoca ama orada ameliyat etmiyor. özel bir hastanede yapıyor ameliyatlarını. bir ay sonra bile gayet rahattım. şu andada ilk protez takılan bacağımdan daha iyi durumu. daha bu yaz oldum 2. protezimi. Bülent beyden gerçekten çok memnun kaldım açıklamalarıyla kafanızdaki soru işaretlerini de gideriyor. çok genç yaşta bi ameliyat oldu ama çok ağrım vardı.

merhabalar 17 ocak 2011 sağ taraf 01 mart 2011 de sol tarafımdan total kalça protezi ameliyatı oldum doktorum prof dr bülent erdemli (ankara tıp fakültesi) tek kalça 6000tl 5 gün özel akay hastanesinde kalıyorsunuz emekli sandığına bağlı olduğum için protezi odemedim 12000tl tek protez geçmis olsun

BALDAN;
bülent erdemli hoca isteğinize göre ankara tıpta da yapar ama enfeksiyon kapma emboli atma riski yüksek bir ameliyat. bir tandığım gazi de kalça protezi ameliytı oldu ve enfeksiyon kaptı yara iyilesmedi kalkamadı filan filan zaten kocaman bi yarık hiçbirşey olmasa 3 hafta çekiyosun RİSK alma derim ben iki tarafı da yaptırdım ilk yaptırdığım çok iyi şimdi ikincisinin iyi olmasını bekliyorum. geçmiş olsun

kalça ameliyatından sonra ne gibi değişiklik oldu hayatınızda.....yürğme eğilme kaldırmdan çıkma gibi

Merhabalar,Bülent Erdemli hocayı kesinlikle tavsiye ediyorum kalça çıkığı ameliyatı için. Annemin daha önce başka bir doktor tarafından 2 kez yanlış yapılmış olan kalça protezi ameliyatı sonrası revizyon ameliyatını yaptı Bülent Hoca ve gayet başarılı oldu ameliyat ve sonrasındaki süreç. Hem hastaya yaklaşımı hem de doktorluğu çok iyi. Özel ameliyatlarını Akay hastanesinde yapıyor ve hastaneden de çok memnun kaldık.

Ankara ibni sina hastanesi doç. Dr. Kerem başarır bu konuda mükemmel bi hoca 22 yaşında iki kalçamdan amaliyat oldum ve protez takıldı nisan 2014 ve temmuz 2014 de şuan hafif tempoda koşuyorum istedigim gibi geziyorum rahatlikla araba kullaniyorum kesinlikle ankarada bence en iyi hoca yaşımdan dolayı en iyisini aradım en iyi özellere gittim ama kerem hoca gibi net konuşan olmadı ve şuan yürüyor geziyorsam önce ALLAHA sonra kerem hocaya borçluyum hiç düşünmeyin bir an önce gidin derim çünkü o acının tarifi yok kesinlikle çok çok iyi olacaksınız ve pişman olmayacaksınız en fazla 2 ay sonrada eski yaşantınıza devam edeceksiniz

BALDAN

butun iyi profesorler hemen hemen herdaldan tecrubeli olanlari icin diyorum. tamgun yasasiyla disariya acildilar. eee onlarda hakli ozelden daha cok paralar kazaniyorlar.
bende siz gibi doktorumun pesinden kulak ameliyatlarimi ozelden oluyorum.
imkaninizi zorlama pahasina iyi bildiginiz doktorlar icin parayi dusunmeyin derim.cunku tecrubesiz ellerden gelen yanlislar hayatimiza ket vurabiliyor.

Ankara İbni Sina Hast.DOÇ. Dr.Kerem Başarır işinde çok iyi annem 28.03.2016 da kalça protezi ameliyatı oldu Kerem Beyden Allah razı olsun çok memnun annem ağrılarından kurtuldu herkes kendini rahatlıkla O'na emanet edebilir

Merhaba...7 gün önce kalça protez ameliyatı oldum. Ağrılarım kesildi..Artık iyileşme sürecindeyim. Çok şükür. . Ameliyatımı istanbulda yaptırdım. Doktorum ve ekibi mükemmeldiler..daha önce Ankarada 2 Denizli'de 1 Konyada 1 Prof. la görüştüm. Hepsi de 3 cm kısalığım olduğunu ve uyluk kemiğimi kesmeden ameliyatın mümkün olmadığını söylediler. Ameliyat olduğum doktor 2 saatlik bir operasyonla kemik falan kesmeden protezi taktı. .
İyi bir ekip..iyi bir el..etraflı bir araştırma mutlaka gerekli..
Hepimize geçmiş olsun..

Ben her iki kalçamdan da 6 ay ara ile protez ameliyatı oldum. Ve şu anda hiç bir problemim yok. Doktorum Prof. Dr. Bülent ERDEMLİ'dir. Sorunu olan herkese gözü kapalı tavsiye ederim doktorumu. Başka doktor aramayın derim....

Selamlar, öncelikle geçmiş olsun.
Bende çift taraflı kalça protezi kullanıyorum 97 den bu tarafa amelyatlarımın hepsini Ankarada oldum.
Ufuk Üniversitesi DR Rıdvan Ege Hastanesinde kalça ve diz protezi amelyatları oldum çokta memnunum.
ordaki doktorlar, Doç Dr Berk Güçlü ve Doç Dr Burak Akan alanlarında çok başarılı hocalar.
En azından gidip bi muayene olmanızı tavsiye ederim.
Birde Medicana İnternational Ankara Hastanesinde, benimde amelyatımı yapan Prof Dr İlker Çetin var daha önce Ufuk Üniversitesindeydi.
Kalça protezi konusunda sayılı isimlerden.
Tekrardan çok geçmiş olsun.

@MERVECE

Bülent Atilla'ya bende gitmiştim TDV 29 Mayıs Hastanesinde yapıyo amelyatlarını 30 bin tl civarında bir para istemişti benden haliyle yaptıramamıştım. Ufuk Üniversitesinde olmuştum kalça protezimi çokta memnun kaldım.
Sizede çok geçmiş olsun, acil şifalar dilerim.

Merhabalar ben 8.3.2017 tarihinde sağ kalça protez ameliyatı oldum. Hastaneden ziyade doktorun peşindeydim. O da Medicana da.... Prof.Dr.İlker ÇETİN. Çok güzel bir iş çıkardı. Sorunsuz bir şekilde çıktım ve evdeyim. Ameliyatlı yerime 8. günde yatabileceğimi söyledi ve istedi de asistanı. O kadar yani...)) Araştırın. Tereddütsüz yazdım size.

Merhaba,

Ufuk üniversitesinde diz protezi ameliyatı ne kadara yapılıyor? Tecrübe ve tavsiyeniz ile ilgili özelden görüşebilir miyiz?

Ufuk uni.berk hoca bana amaliyat yapmak istemedi,acıklama da yapmadi dogru duzgun.agri kesici ic dayan dedi...ve cok da ilgisiz ve ukalaydi...tasfiye etmem

Selamlar

Selamlar yaşım 39 sol bacagım digerinden 6 yedi cm kısa ve kalçamda ileri derecede krençlenme var gün aşırı çok agrılarım oluyor.DOKTOR KALÇA PROTEZİ AMELİYATI önerdi...baska bir doktor agrı kesici iç 50 yasında gel dedi.korkuyorum napıcagımı şaşırdım benim durumumda olan varsa lütfen bilgilendirirmi?

Son düzenleme:
Elif hanım bence hiç beklemeyin bekledikçe bel sırt diz hepsi bozuluyo aksamadan dolayı daha kötü agrılar artıyo iyileşme süreci uzuyo biran önce olun ben 42 yaşındayım 1ay oldu olalı 2.5 cm kısalık vardı aksamam artmıştı belde kayma legen kemigimde egrilik omurilikte egrilik olmuş bel agrım artmıştı dizimde kreçlenme başlamış şimdi iyiyim kolay geçti ameliyatım fizik görüyorum ayagımda güçsüzlük oldugu için geçmiş olsun

havaylmaz

Havva hanım merhabalar geçmiş olsun geçmiştir inşallah revizyon ameliyatına olduğunda annenizin yaşı neydi başka rahatsızlıkları varmiydi bilgi verebilirmisiniz annemde kalca revizyon amelisayı olacak bizde doktor araştırıyoruz ama riskli olduğu için işin elli doktorlar arıyoruz allahin izniyle siz tecrübe elerinize bahsedermisiniz şimdiden tskler

Üst Alt