Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Anksiyete ve tremor nedeniyle askerlik durumum ne olur?

brkbrk

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Askere gitmek icin aile hekimine basvurdugumda daha onceden az sayida noroloji (esansiyel treomor sebepli) psikiyatri(anksiyete sebepli) randevu ve duzensiz ilac tedavisi gecmisim oldugu icin aile hekimi devlet hastanesine sevk etti
1. HEYET psikiyatri 16A1 karari verdi
Nöroloji 10C karari verdi ve heyette ertesi yila birakma karari verildi
2. Heyet psikiyatri 16C nöroloji ise 10C ile tekrar ertesi yila birakma karari verildi
Ellerde yogun titreme kaygi ve endise hali vs atak olarak degil gun icinde surekli olarak yogun sekilde var
Ve ilaclara ragmen ne anksiyete ne esansiyel.tremorda bir duzelme yok genetik diyor doktorlar tremor icin
(Ilk heyetten itibaren duzenli tedavi surecim ve ilac gecmisim var dideral citoles mysoline redepra efexor dysirel tarzi ilaclar kullandim ve suan mysoline redepra ve efexor kullanmaya devam ediyorum nörolojiden emg sinir testi icin tarih verildi fakat sinir testi tarihi 3. Heyet tarihimden daha ileri bi tarihte yapilacak )
3. Heyette sonuc ne olur sizce yorumlayabilecek varmi?

2 Kez erteleme almışsınız...şikayetler ve tedaviniz devam ediyor.

3. muayenede askerliğe elverişli değildir raporu verilecektir

@brkbrk,

Eyv cevabiniz icin sizin mesleginiz nesir yada bu konulara hakimiyet sebebiniz ?

Ben 18 ay askerlik yaptım...yani benim zamanım da öyleydi.

Genc gösteriyorum ama yaşım var yani.

Sağlık raporları.. hastalıklar ilaçlar vs bu konulara hakimim.. elimden geldiği kadar empati kurup yardımcı olmaya çalışıyorum herhangi bir hastalığım şikayetimde yok çok şükür.

Ne iş yaptığım çok da önemli değil boş verin gitsin. Yardımcı olabiliyorsam siz oraya bakın.

@brkbrk,

Bende anksiyete bozukluğundan 2 kez ertesi yıla bırakma kararı aldım heyetten. 3. Muayenemden önce 566 soruluk test yapıldı. Tabi bu normal rutin muayenemde oluyor. Şizoid kişilik bozukluğu tanısı kondu testte. Belirsizlik beni çok endişelendiriyor

Üst Alt