Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ayet ve hadisler ışığında engelliler

Bence mahkeme varsa kimseye imtiyaz verilmeyecektir.
Bi kere adalete ters.

Son düzenleme:
Kimse kimseye inancindan dolayı kafadan sakat diyemez tespit teşhis yapamaz kafaya göre !
Mesela bilimcilere maymunlara inanan kafadan sakatlar şeklinde bi etiket yapistirmis kafasi böyle bilim konularını basmayanlar
Bi kere maymunlar değil maymunlarla ortak ata
Orda bile sakat cümle var yani
Nasıl tespit teşhis koyuyorlar yani bilim insanlarina
Madem bilim insanları kafadan sakat , kafadan sakat bilimin icatlarını niye kullaniyolar yaaa

Son düzenleme:
@Şamil676767,

Ben bu simülasyon olayına inanmıyorum. Bunu çok dile getiren oldu ve matrix filmini simülasyon üzerine çektiler. Koca bir yalan diyorum.

Hastalığımın öbür dünyada günahlarıma kefaret olacağına ve sorumluluğumu azaltacağına inanıyorum. Atak geçirirken yaptıklarımla stabil durumda yaptıklarımın aynı değerde olmayacağını düşünmüyorum. Sahabe efendilerimiz başlarına kötü birşey geldiklerinde şükredermiş ahirette günahları azaldığı için, iyi birşey geldiğinde üzülürler miş keşke öbür dünyaya kalsaydı diye.

İster insanın içindeki kötücül parça deyin ister şeytan deyin sadece size mi vesvese veriyor sanıyorsunuz? din bilginiz bir uzman kadar yoksa mantık yürütmeleriyle bir yere varmanın doğru olmadığını düşünüyorum. Sadece size mi vesvese geliyor,isterseniz iç ses deyin ben şeytan diyorum.

Bana da defalarca Allah yok peygamberler şizofren ya da bipolar mucizeler yalan, olsa bile toplu halüsinasyonun görülebileceği vesveseleri geliyor. Sahabeler şimdiki bilgileri olmadan inanmışlar onlarla bizim imanımız bir olmaz tabiki.

Ateşi buldum sanmayın çünkü peygamber zamanında da haşa ona deli diyen müşrikler oldu. Eğer ben aklıma yatmayan bir durum olursa bu benim bilgi eksikliğimdendir ya da aklımın bazı şeylere yetmemesi haşa Allah'ın değil benim eksikliğimdendir diye düşünüyorum.

Üst Alt