Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Babam Bitkisel hayatta (Anevrizma beyin kanaması)..?

eve çıkarmak için uğraşıyoruz fakat kan değerleri bir türlü tutmuyor habire kan ve ürünleri veriyorlar doktotrlar çok kritik diyorlar ev de vermiyorlar tekrar yoğun bakıma da almyorlar şaşırdık kaldık allah bize şifa versin

Bende 35 gün komada kalmış biri olarak.Benimde boğazıma beslenmem için delik açacaklardı.Fakat ben acı hissettiğimden herhalde delememişler öyle birşey herhalde tam bilmiyorum.Hayat skalası diye birşey var o yukarlara cıktıkca hasta kendine geliyor.Eğer 4 ün altına düşerse tam bilmiyorum.Bitkisel hayata girebiliyor hasta o yüzden hayat skalası 10 üstüne cıktığında hasta uyanıyor diye biliyorum yanlış olabilir bu sayılar.Fakat bende böyleydi.Allah ailelere yardımcısı olsun ben şanslıydım.Allahın sevdiği kuluydum ki şuan hala hayattayım.

j3kkEW.jpg

maiboz palyatif diyordunuz oraya geçirebilsediniz keşke umarım kan değerleride duzelmiştir ya Allah şifa versin tüm hastalarımıza

hastane de tutmaya çalışıyoruz biraz papaz olduk doktorlarla babam ayıldı kafası ile iletişime geçiyor heralde mahkemlik olacağz bu gidişle hiç birşeye imza atmıyorum hastanede tutturacağım bir süre daha hazır ayılmaya baişladı

Aa cok sevindim umarim cok daha iyi toparlayacak . Insallah hastsne isinizde hallolur insan hastasini direk cikarmaktan da korkuyo herseyin hayirlisiyla karsilastrsn Allah. Ya ins toparlanmasi hizlanir da ona gore yoluna koyarsiniz hic olmadi ozel fizik tedaviye cikin imkaniniz varsa. Yogun bakimli fizik tedaviler var. Bi sknti oldun mu gece falan doktor oluyo gunduz fizik alir kendine de iyice gelsinde. Tek kisilik odalar hemde sizin acinizdan da rahat

babamı bugun eve çıkardık kader ortakları size başka sorularımda olacak buradan mail verilebilir mi bilemem ama özelinize mail adresimi atıyorum

eve hastana ortamı kurduk bir odayı ayırdık hasta karyolası aspre cihazı malzemeleri vb herşeyini ldık özbek bi ablala anlaştık bakımını yapıyor pazartesi belediyenin evde bakım hizmetlerine başvuracağım başka yapmam gereken şeyler var mı kaderortakları gümüş kanul taktırdık siz söylemiştiniz doktora söyledim taktılar hemen birde yedeğini aldık

yatak yaraları için havalı yatak aldık evde ne önerirsiniz yatak yaraları için

Benim babamın 26 fün önce kalbi durdu çok ufak gelişmeller var yarında boğazını delecekler bu iyleşmesini hızlandırır mı geriletir mi tecrübelerinizden faydalanmak isterim

Maiboz babanız nasıl oldu bu süreçte tabsiyeleriniz varmı

babamı eve çıkardık süreç iyi gidiyor yoluna oturttuk birçok şeyi tabi çok tecrübelerim oldu eğer böyle bir durumla karşıyaysanız yazın lütfen elimdemn geldiği kadar yardımcı olurum

Bugün yoğun bakımdaki 26. Gündü yarın boğazını delecekler seslemdiğinde kardeşim gözünü ve çenesini oynatıyor.ama sürekli doktoelar olumsuz konuşuuor.reflex hareketlermiş.uyanmayabilir denildi çok a enfeksiyonu var.beyne oksijen gitmediği için vucut kendini kitlemiş.boğazının delinmesi gidişatı olumlu yada olumsuz etkiler mi.eger böyle giderse eve gönderecekler.uyanmamasından çok korkuyorum.tabiki herşey takdiri ilahi ama bu durumda olan kişi yakınlarından bilgi almak istiyoruö.

geç yazdığım için özür dilerim iş güç giremedim boğazını delmişlerdir sanırım midesinide delmişlerdir süreciniz uzun evet doktorlar doğru söyüyor genelde bide böle hastaları fazla tutmuyorlar hastanede artık kendi başınıza bakacaksanız hastaneden çıkarırken gümüş kanül taktırın boğazına evde sağlık hizmetlerinden faydalanı, engelli raporu alarak çeşitli indirimlerden bakım ayığından faydalanın muratcapuk@gmail.com mail adresim

Şuan 1 ay oldu bir müddet daha hastahanede kalır eve çıkarmak hastanız için tehlike arzetmiyor mu kritik hasta ne de olsa

Üst Alt