Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Balthazard formülü ile sürekli ibareli raporumun süresi dolduğunda tekrardan nasıl oran verilir?

Konular
35
Reaksiyonlar
22
Arkadaşlar, %40 Bipolar Bozukluk %80 Çocukluk Otizmi %25 Kekemelik ve %25 Hafif Mental Retardasyondan Balthazard formülü ile ne kadar toplam rapor oranı alabilirim? Ekstra olarak, Travma Sonrası Stres Bozukluğundan oran alabilmem mümkün mü? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Annem mümkünse tanıdıkları araya koymak istiyor. 90 üzeri oran için. Kısacası anlatacağım üzere Ruhsal ve Duygusal/Zihinsel/Dil ve Konuşma üzerinden ne kadar toplamda oran gelir bunu öğrenmek istiyorum.

Son düzenleme:
@OğuzHan112 @ucuncubahar Ekstra olarak, bahsettiğim şekilde kurula gideceğim zaman mental retardasyon için ekstradan IQ testi yapıyorlar mı? Son olarak Dil ve Konuşma içinde teste girmem gerekir mi? Kekemeliğim doğuştan değil sadece psikolojik olarak ortaya çıktı ortaokul dönemlerimde. Mental Retardasyon kısmı içinde örneğin işlem becerimin çok yavaş olduğu söylenildi. Rehberlik ve Araştırma Merkezi tarafından. En basitinden dört işlemi yapmaya çalışırken zorlanıyorum. Analog saati hiç yapamıyorum akrep ve yelkovan arasındaki farkları. Son olarak, bahsettiğim şekilde Travma Sonrası Stres Bozukluğu (TSSB) üzerinden ek oran veriliyor mu bunu öğrenmek istiyorum mümkünse.

@ucuncubahar, Sorduğum soruların cevabını muhtemelen gittiğimde öğreniyorum anladığım kadarıyla. Nasıl yapılacağını Kuruldaki Psikiyatri tekrardan epikriz ister mi bilmiyorum düzenli olarak tedavi için gittiğim hastaneden.

Üst Alt