Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Beğendiğiniz müzik klipleri...1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
>>> MY DYING BRIDE<<< VE SEVDİCEĞİM YANIM YOKKEN DİNLEMEYE KORKTUĞUM PARÇASI >>>FOR MY FALLEN ANGEL<<<
YİNE DİNLEDİM VE MALESEF TUTAMADIM KENDİMİ...............

http://www.youtube.com/watch?v=-bk61PueIyU

BU PARÇA ; ŞİMDİ HAYATTTA OLMAYAN AMA BİR ZAMANLARBİRBİRLERİNİ DELİ GİBİ SEVMİŞ VE MALESEF YİTİP GİDEN NİCE SEVGİLİLERE GİTSİN :(

AS I DRAW UP MY BREATH
NEFESİM ÇEKİYOR GİBİ

AND SILVER FILLS MY EYES
VE GÜMÜŞ GÖZÜMÜ DOLDURUYOR

I KISS HER STILLLLLLLLLLLL :oops:
ONU HALA ÖPÜYORUM

FOR SHE WILL NEVER RISE.
O BİR DAHA DOĞMAYACAĞI İÇİN

ON MY WEAK BOODY,
YORGUN VÜCUDUMUN ÜZERİNDE

LAYS HER DYING HAND. :(
ONU ÖLÜ ELLERİ DURUYOR

THROUGH THOSE MEADOWS OF HEAVEN
CENNETİN ÇAYIRLARINDAN GEÇEREK

WHERE WE RAN. :?:
BİZ NEREYE KOŞARIZ

LIKE A THIEF IN THE NIGHT,
GECE BİR HIRSIZ GİBİ

THE WIND BLOWS LIGHT.
RÜZGAR IŞIK GİBİ ESER

IT WARS WITH MY TEARS,
GÖZ YAŞLARIMLA KAVGAM

THAT WON'T DRY FOR MANY YEARS.
UZUN YILLAR İÇİNN KURU KALMAYACAK

LOVES GOLDEN ARROW
AŞKIN ALTIN OKLARI

AT HER SHOULD HAVE FLED,
ONDAN KAÇINMALIYDI

AND NOT DEATHS EBON DART
VE ONUN ÖLÜSÜNE ÇARPAN EBON (EBON ŞİİRE GÖRE SİYAH SANIRIM )

TO STRIKE HER DEAD,
ÖLÜM OKLARI OLMAMALIYDI

BU ADAMLAR MANYAK GARDEŞİM YAHUUU :? BÖYLE GÜZEL SÖZLERR BENİ BENDEN EDİYOR BAZEN. OFFF OFFF.BEN SEVDİĞİMİ ÖZLEDİM OFFFF :(

OOO Yarenim Güzel Gardeşim benim :) Hayırdır? Başına taş mı düştü yoksam Evrim fealnmı geçiriyon hı :lol:

Dede efendiler artık kesmiyor herhalde :lol: Doğru yolu bulmuşssun bak bu iyi işte :D İngilizler bu işte pek iyidirler canım özellikle punk ve alternative rock ' pek güzeller. Placebo da bu güzeller içersinde olup ağır amma emin adımlar da ilerleyen gruplardan.David Bowie dersen o baş ka tabi eski parçalarını aratır oldu bize ne yazıkki :( Bizimle paylaştığın klipte de pek sesi çıkmıyor zavallının.Belkide tarzını çok zorladı o da olabilir 8)

Boş ver sen onu bunu birazda rock dinlemek lazım gelir kafayı dağıtmanın en güzel yolu.Gittiğin yol iyi yol,ver coşkuyu kolonlara,devam devam,devam et kardeşim :)

sunburn

Doğru yolu buldurtuyolar abim yaaa Rehberime sonuna kadar güveniyorumm Ben de rehberime rehberlik yapıp Türk Müziğini sefdiriyom Bu işler karşılıklıı

VİVA LA MUERTE >>>> HELALİN VAR :D

BÖYLESİNE BİR GRUP GERÇEKTENDE MÜKEMMEL BİR ÇEMBER

ÇEMBERİN İÇİN DE DÖNÜP DURUYORSUN UMARSIZCA TEŞEKKÜRLER VİLA LA MUARTE GÖNLÜN DERT GÖRMESİN :D

DEVAM EDELİM OZAMAN ÇOK GÜZEL BİR IN FLAMES PARÇASI İLE :D

BU ARADA ÇOK NADİR BİR YAKLAŞIM IN FLAMES İÇİN 8) SERT GİTAR SOUND LARI İLE TANINIRLAR. AMA BEN BEYENDİM BAKALIM SİZ BEYENECEKMİSİNİZ GÜZEL BİR MELODİ VE İYİ UYARLANMIŞ AKUSTİK BİR YAKLAŞIM. SON ALBÜMLERİNDEN >>>COME CLARITY<<<

http://www.youtube.com/watch?v=MytiHUNoyWE&mode=related&search=

RUHUNUZUN GIDESINI RUHUNUZDAN EKSİK ETMEYİN EFENDİM :)

YARENİM :D SEN VARYA BU GÜN ÇOK ŞAŞIRTTIN GARİ :shock:
BU ÇEMBERİN İLMİĞİNİ NEDEN SEVERİM BİLİRMİSİN GARDEŞİM :?:
BU PARÇADA OLDUKÇA YOĞUN BİR BASS SOUND VE ESASINDA ARKA PLANDA OLMASI GEREKEN MERKEZ DAVULUN ÇOK AHENKLİ BİR GÜZELLİK YAKALAMASI :) ÖZELLİKLE PARÇA BAŞLARKEN HER NE KADAR CANLI KONSER PERFORMANSI OLSADA HARİKA BİR GİRİŞ SERGİLİYORLAR VE YİNE YENİDEN ÇEMBERİN İÇİNE SOKUYORLAR VE İLMİĞİ ADAMIN BOĞAZINA GEÇİRİYORLAR GARDEŞİM :)

BEN ÇARŞAMBA AKŞAMI ERDEKDEKİ YENİ EVİMİZDE SENİN GÜZEL SEÇİMİNE İNANARAK VE BU PARÇAYI SEVDİĞİM İÇİN SEVDİCEĞİMLE DANS EDECEĞİM TEK KANEDYENLE DE OLSA AMA EDERKEN DE TABİKİ SİZ SEVGİLİ DOSTLARIMI HATIRLAYACAĞIM :)

BU ARADA SEVGİLİ DOSTLAR ALTARNATIVE ROCK/METAL BANDLARA DEVAM EDELİM VE ÜLKEMİZDEDE GÖSTERİME GİREREK İYİ BİR SEYİRCİ KİTLESİ OLUŞTURAN FIGHT CLUP / DÜVÜŞ KLÜBÜ FİLMİNİN MÜZİKLERİNDEN BİRİSİ OLAN >>>WHERE IS MY MIND<<< ADLI PARÇAYI AMERİKALI TOPLULUK >>> PIXIES <<< DEN DİNLEYELİM :D

http://www.youtube.com/watch?v=GAT48J097nA

SAĞLICAKLA.SAYGILARIMLA :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt