Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Belediyeden verilen Fakirlik Maaşı nedir, ben de alabilir miyim?

loris Teşekkürler ler

yanliz sana ayin kaçi gibi geldi ne zaman aldin kağidi ?

pazartesi günü gelirmi bana sence kağit ? birde pazartesi dağitcaklari kesinmi herhangi bir yerde yaziyormu yoksa tahmin mi ediyon ?

manısalı kardeşım eğer gecen bayram aldıysan bu bayramda alırsın merak etme kağıt gelsın gelmesın sen gıt cek bırde 2022 başvur bıraz uğraşırsın ama 3 ayda bır gelırın olur bu beledıye yardımı sırf bayramlarda yapılıyor kardeşım hayırlı bayramlar

alırsanda burdan yaz manısalı kardeş

@manisalı

sen buün vakıfbanka gittin mi? ben gittim aldım 150 tl.

maalesef alamadim arkadaşlar iptal edilmiş kaydim böyle saçmalik görmedim ya :(:(:(

Aziz başkanına laf söyletmiyordun:)

İzmir Büyükşehir Belediyesi, bayram yardımı almaya hak kazandınız mı? Kazanamadınız mı?
Kimlik numarası girerek öğrenebilirsiniz:

zmir Bykehir Belediyesi

SELAM.benim 60 yaşında kanser-şeker-tansiyon-hastası bir annem var ve bnde evden uzakta çalışlamadıgım için çok azbı maaşa evımın yakınında çalışıyorum bn belediyeden ne gibi yardımalrdan faydlana bılıtım anemın dul maaşı var üzerine herhangi bir mülk yok.benımde üzerime bir mulk yok.ssk faln yok maşı elden alyrm.hiçbir beledıye ayrdmndan faydalnmadım nasıl ve nelerden ve nerden yararlanabılırım .... teşkürlerşimdıden

https://crmweb.ibb.gov.tr/ bu adresten beyaz masaya başvurabılıyorsunuz

21 yaşındayım üzerimde hiçbir mal varlığım yok %60 sağ koldan raporum var bende yardım alabilirmiyim ?

belediyeden maaş mı vardı ilk defa duyuyom eski bi konu ama yeni gördüm bizim bursadaki belediyeler nakdi yardım yapmıolar bunun kanunu varmı gidip ona göre konuşayım onlarla bide her aymı yoksa sadece bayramlardamı verilio bayramlarda veriliosa uğraşmaya değmez 100 tl için konuda yazdığını gördüm ondan soruom bu olayı

Merhaba İstanbul büyükşehir belediye yardım için fakirlik belgesi istiyor mesaj atılmış şu gün fakirlik kağıdı ve kimliğinizle burada olun diye.. fakat muhtar diyor biz kimseye fakirlik kağıdı vermiyoruz onun yerine nüfus kayıt örneği gibi bir kağıt veriyoruz ve bunu kabul ediyorlar dedi sizce öyle bir şey olabilir mi? fakirlik kağıdı artık yok mu?

Sayın Sait beyim ben 56 yaşı dayım %56 engeli raporum var kaymakamlığa aylık yardım başvurum kabüledildi emeklim yok üzerime kayıtlı hiçbirşeyim yok 2 çocuğüm üniversitede okumakta hanım asgari ücretle çalışıyor lafta lakin 1200 tl alıyor sigortalı tabi ev kira elektrik su 900 tl 300 tl ile geçiniyorum kaymakamlıktan 3 ayda bir 1059 tl alcakmışım vakiflardan da bi yardım alabilme imkanım varmıďır ki ne yapabilirim belediyelerden nakit yardımı nasıl alabilirim muhtarlıktan fakirlik ve muhtaç belgeside aldım.

Üst Alt