Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Beşiktaş Galatasaray maçına engelli bilet arıyorum

Jkrm07

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba arkadaşlar benim işitme engelli bir arkadaşım maça gitmek istiyor. Fakat bilet kazanamadı. Engelli başvurusunda Bileti kazanıpta gitmeyecek olan var mı acaba ?

Şey ya bilet transferi olmuyor artık ama yalnız şöyle bir şey var Beşiktaş sitesini arayıp başkasına devretme olabilir diye düşünüyorum

Ne yapmalıyım peki :)

Var mı acaba başka bir şey

Kombine devret com var. Oradan bakabilirsin. Yada facebook sayfalarında devredenler vardır. Aman emin olduğun güvenilir bir yerden al. Paran yanmasın.

Yani şimdi engelli bilet transferi olmuyor diye duydum da şöyle bir şey ayapsak mesela Beşiktaş numarasından arayarak transfer yapabiliriz diye düşünüyorum gitmeyecek arkadaş için varsa :) ayrıca arkadaş 200 lira gibi uçuk para vermek istemiyor yani :)

Ne yani Love Master Sen gitmeyecek misin gidinde çokluk taraftar oluşturun destek verin kazanın, gomise puan vermeyin😭

yalniz06 çocuk hafta sonu bende onda cumartesi maçlarına gidemiyorum da izleyemiyorum da.

yalniz06
Derbi maçı kimse kestiremez ERDAL cım. 3 ihtimalli maç. Ama saha, seyirci avantajı mutlak kazanma mecburiyeti Beşiktaş ı bir adım öne çıkarıyor. Sende sağol inşallah bulursun bilet.

Jkrm07
O para bedava derbi maçı için boşuna hiç aramasın arkadaşım kimse satmaz.

Vay abi engelli biletini parayla satanlar mı varmış ayıp neyse sağolun teşekkürler:)

Jkrm07 güzel kardeşim engelli bileti satılamaz,hiçbir şekilde devir olamaz. Onu unut. Normal bileti 200 tl ye kimse satmaz. Onu kasettim. Neyse yenelim de gerisi önemli değil :)

Engelli biletleri anadolu da maç günü sabahı saat 10:00 da satışa sunuluyor (satışa sunuluyor derken kartınla alabiliyorsun ücret vermeden) diye biliyoprum acaba istanbul takımlarının maçlarında engelli bileti farklı mı? bilen varsa bizi aydınlata bilir mi

@yesilyenice78 İlgili takımın passolig i maça 3-4 gün kala sitesine giriyorsun. Engelli bilet formu var. Onu dolduruyorsun. Her takımın belli kontenjanı var. Biletine maç düşerse gidip izleyebilirsin kartınla okutup yada telefonuna passolig i indirerek stada girmeden önce görevliye okutuyorsun. Stada engelliler bölümünden girip tribünde maçı izliyorsun.

Üst Alt