Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bipolar hastalara xeplion iğne tavsiyesi deneyimleri..?

xeplion fayda etmemişti bana doktor clopixol ile değiştirdi buranın hastanesindeki doktor tekrar xeplion a geçiş yaptırdı hocam dedim bir faydasını görmedim dedim buranın doktoru olsun tekrar deniyecez dedi

@Ahmet T,

Hocam olabilir denemekte fayda var ben de risperdal haptan fayda almadim ama iğnesi çok iyi geldi bana

@Schizollectual bende risperdal iğne yada ilaç alıyordum 1 sene kullanmadım hic bı ilaç 1sene sonunda düşünce bozukluğu gene yakaladı sonra kafada kurmalar filan en son panik atakta eşlik etmeye başlamisti bı gece kafama dank etti başıma iş almayim diye ertesi gün hastaneye yatiyom 2 hafta dedim sabah kalktim eşyalarımı tatile çıkar gibi hazırladım doktordan rica ettim yatırdılar 3 hafta takıldım çıktım şimdi xeplion ayda 1 alıyorum iğne olarak almak en mantıklısı bence mideye en az seviyede zarar veriyor öbür türlü bağırsaklar emilimi falan azaltıyor bana prof doktorum söylemişti sizde kullanabiliyorsaniz iğne olarak alın ilacınızı ayda 1 kere olanlar daha iyi ilaç ictinmi icmedin mi darlamiyorsun kendini ayda 1 kere ohh miss bu şekilde bana daha iyi geliyo.

Üst Alt