Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bir özel hastanede engelli wc'sini kullandırmıyolar! Ne yapmalıyım arkadaşlar?

Konular
151
Reaksiyonlar
1
özel hastanede engelli wc si var ama kullandırmıyolar/kullanamıyorum çünkü içerisi işgal edilmiş; temizlik malzemeleri falan içeri çok kötü durum da.
iç hizmetler sorumlusu ile görüştüm hemen düzeltiriz özür dileriz haklsınız falan.

ama kullanılabilir duruma getirmiyolar hala. ne yapabilirim. fotoğraflayım nereye şikayet edeyim sizce??

Bir daha çıkkın müdüre ve deyin ki: gereğini yapmazsanız sağlık bakanlığı'Na, çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı'na, bimer'e ve valiliğe şikayette bulunacağım.

bülent abi baş hekimle görüştüm haklsınız dedi sekterine talimat verdi hemen düzelsin gelip bakacam falan dedi ama bence yapmacıktan dedi. sanki göstermelik gibiydi. ben dedim bir daha gelmeyecem buraya dedim bu 2 oluyor. düzlmesse fotograflayım gerekli yerlere servis edcem dedim..bakalım ne olacak.

Üst Alt