Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Böbrek nakli sonrası hamilelik sürecine dair deneyimlerinizi paylaşır mısınız?

AYŞE GÜL UYAR

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Bende 14 şubat 2014 tarihinde Antalya tip fakültesinde nakil oldum. Eşimin böreği uyum sağladı allah razı olsun eşim verdi.

Bebek düşünüyorum su ana kadar çok şükür sıkıntı yaşamadım.Allah herkese şifa versin sağlık versin. Bizim gibilerede bir daha göstermesin.

Nakil olup bebek sahibi olan var mi merak ediyorum bilgilerinizi paylaşır misiniz.

Merhaba ben böbrek nakli sonrası bebek sahibi oldum. Nakilden bi kaç yıl geçtiyse ve değerleriniz normalse korkmayın kadın doğum ve nefroloji beraber takip ediyor sizi her gebelikte sıkıntılar yaşanabilir, siz ilaç kullandığınız için bebek açısından tedirgin olursunuz ancak ilaç dozlarını doktorlarınız ayarlayacaktır. benim rahat geçti çok şükür biraz bebeği erken alıcaklar 36-37 haftalıkken olur muhtemelen bebekte çok şükür bir sıkıntı olmuyor ilaçlar biraz ağır ama şükür bir zarar vermiyor vermezde hiçbir zaman inşallah. Allah yardımcınız olsun.

Merhaba verdiginiz bilgiden dolayı teşekkür ederim. Nerde nakil oldunuz kadın doğum olarak kim takip etti paylaşır misiniz.iyi günler

Nakil olmadan önce çocuk sahibi oldum oda 35 haftalık dünyaya geldi kuvez de biraz kaldı. Alanyada bulunduğum şehirde doğum yaptım. Ancak şimdi bir hoca tavsiye ettiler antalyada ateş pahası.yaşadığım şehire de 150km git gel bir gününü alır. Bu sebeple doktorunuzu sordum.

Arkadaşlar deneyimlerini paylaşırsa çok yararlı olur

Üst Alt