Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bodrum / Oasis Alışveriş Merkezi'nde otopark gaspı

nova

Üye
Konular
86
Reaksiyonlar
0
Bodrum oasis alışveriş merkezi otoparkında engelli parkyerlerindeki tabela ama malesef umursayanlar çok az, umursalar bile zaten yan parkyerindekiler yuzunden kapı açılmaz duruma geliyor cogu zaman..

ne demişler; "ANLAYANA SİVRİSİNEK SAZ, ANLAMAYANA DAVUL ZURNA AZ!!!"

s6005321.jpg

o kadar çok alışveriş merkezinde karşılaşıyorum ki bu sorunla:(

tekerli sandalye kullandığım dönemde, bir vatandaşı uyardığımda bana aynen şöyle dedi;;''eeee ne yapayım yani sakatsan, ben de kafadan sakatım''

traji komik bir durumdu adamınki...ama o kadar yolu sandalyeyle ya da koltuk değneği ile aşmaya çabalayan insanın hali maalesef trajik oluyor:(

osteomalazi diye bir hastalığım vardı iremsu ama iyiyim şimdi:)

böyle bir levhayı ilk defa gördüm..okuyunca biraz duygusallaştım...:(

arkadaşlar tek çözüm trafik polisi aramak o bölgeye en yakin ekibi size göndermek zorundalar orda 10dakka bekleyin cezayi yazdirirn anca böyle yerimize sahip çikariz millet bakar apso ecza ayiyoruz artik engelli otoparklarina göz dikemezler valal 20-30tane böyle ceza yasilsa meduadada yer alir rahatlariz;)

prens bu tarz yerlere polis karısmıyor, özel mulkiyet yetkimiz yok diyor geciyor

iremsu;
nadir bulunan bir hastalık iremsu. hastalığımı sitenin hastalıklar bölümünde yazmıştım.

bu hastalık, benimki gibi bir nedenden ötürü neredeyse milyonda bir bulunuyor:)

Üst Alt