Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Böyle kaç kaymakam var. Alkışlıyorum...

naimsav

Üye
Konular
29
Reaksiyonlar
0
Susurluk Kaymakamı Sayın Abdullah Etil Bey, Susurluk 'a geldiği günden beri Susurluk engellilerin yanında.
İlk kez Cumhüriyetin 80'inci yıl kutlamalarında, engellileri bir araya getirip Susurluk engellileri resmi geçit törenlerine katılmalarını sağladı,
Susurluk engellileri iki yıldır Cumhüriyet Bayramındaki resmi geçit törenlerinde "bizde varız" mesajı veriyor susurluk halkına...
Susurluk kaymakamı Sayın Abdullah Etil Beyin, engellileri içten, sevgi ve şefkatle bağrına basıp kucaklayan, ihtiyaçlarını araştırıp yardım eden, engellileri toplumla kaynaştırmak için çalışan , engellilerin'de toplumun bir parçası olduğunu halkına gösteren onlara değer veren , böyle kaç kaymakam var?

Dileğim böyle örnek yöneticilerin çoğalması, değerlerinin bilinmesi ve değerlendirilmesi .
Örnek yöneticiliğiyle, kişiliğiğle Susurluk kaymakamı Sayın Abdullah Etil Beye, herkesin huzurunda en içten sevgi dolu saygılarımı sunarım.

Naim Sav
35yıllık tam parapleji
Susurluk

SUSURLUK

Türkiye nin yakın tarihinde hep tarihe iz bırkan bir isim oldu.

Kutluyorum sayın kaymakamı

alkışlarım

Günümüzde böylesine duyarlı bir kaymakam,ı bulmak çok zor

demek ki kalbindeki insanlık duygusu ve sevgisi bitmemiş

arkadaşlarımızı hatırlayıp gönüllerini kazanmış bizede

yolunuz açık olsun sayın kaymakam,ım demek düşüyor

herşey biz insanlar için sevgilerim le cemil parlar. :)

böyle duyarlı kaymakamların çoğalması dileğiyle bende sayın kaymakamınızı kutluyorum. :)

böylesine duyarlı insanları görmeye alışık olmamamız ne kötü. =(
gönül isterdiki böylesine güzel yürekli büyüklerimiz çoğalsın.

teşekkür ederim kaymakamım...

BÖYLE KAYMAKAM TÜM KASABALARIN BAŞINA İNŞALLAH. TEBRİKLER/TEŞEKKÜRLER........ :lol: :lol: :lol:

Gerçekten diğerlerinden farklı bir kaymakam Abdullah bey yaptıklarından net bir şekilde anlaşılıyor. Böylesine güzel bir davranış gerçekten de ayakta alkışlanmaya değer bir örnek. Kutlarım... :)

tabıı kı teşekkür etmeliyiz diğer kişilerin davranışları ile karşılaştırdığımızda.
lakın olayın özünde sayın kaymakam zaten olması gerektığı gibi davranmış,
dılerım kı böyle - duyarlı - davranışları ayriyeten takdir etmemız gerekmeyen günler gelsin...

tabiki teşekkür ediyoruz böyle duyarlı büyüklerimize de, arkadaşlar bence fazlada büyütmeyelim, olması gereken yapılmış şu durumda çünkü. HAKSIZMIYIM?

Sayın Kaymakam Abdullah ETİL Bey SUSURLUK' a geldiği günden beri her kesin sorununu giderdiği gibi ,SUSURLUK Engellilerin hep yanında oldu,
Araçları olmayayan her engelliye motor alarak engellilerin topluma girmelerini sağladı , aracı olmadığı için köyünden,evinden daha önce
çıkamayan İlçe ve köylerindeki engelliler Kaymakam Sayın Abdullah ETİL Bey SUSURLUK' a geldi engellilerin önündeki engeller kalktı,
Çalışmalarınla herkese örnek oldun teşekkürler Susurluk Kaymakamı
Sayın Abdullah ETİL Bey, Alkış, övgü ,sevgi ,saygı ,az size
Sayın Kaymakamım ,SUSURLUK engelliler adına en içten teşekkürlerimi
en içten Saygılarımı Sunarım. naim sav.

susurluk deyınce aklıma gelen sey o meshur kaza oluyordu ama abdullah bey sayesınde aklıma bu duyarlılık gelecek bundan sonra..nıce yuregı guzel ınsanların var olması dılegıyle..emsaller cogaldıkca bızler daha guzel yasayacagız.tskler benden de.bızlere verdıgı desteklerı ıcın

Susurluk engellileri yasta ,çünkü bu güne kadar onları anlayan onları içten sevgiyle kucaklayan bir Kaymakamları vardı ama tayini çıkan Kaymakam
Bey den ayrılma günü yaklaştı ve engelliler bu ayrılığa çok üzgün...

İnzibet çok doğru bir tesbit. Görevini bilen biri bunları zaten yapmak zorunda. Ben kaymakamı değil sizi alkışlıyorum iznizbat kardeşim.

Makamı Değişti İnsanlığı Değişmedi.
Giderken engellileri veda davetine davet etmeyi unutmadı.
Susurluk Kaymakamı Sayın Abdullah ETİL .Konya Vali Yardımcılığına Atandı,
beş yıldır ilçemizde görev yapan ve engellilerin yakın dostu ve bu güne kadar
hiç engellileri anlayan böyle bir kaymakamla tanışmadılardı, bu ayrılık
Susurluk'lu engellileri çok üzdü,tek tesllileri de bu kadar engellileri anlayan birinin
Vali yardımcılığına terfi etmesi bir yandan sevindirdi.
Ama fotoğrafta görüldüğü gibi iki ellerimle tutmuşum ellini sım sıkı ne olur bırakma bizi
dercesine bilerek değil coşkuyla taşan duygularımın ifadesi bu .
Susurluk engelleri Kaymakamlık döneminde onlara yaptığı candan hizmeti
asla unutmayacak .Güle Güle Sayın Vali Yardımcım Allah yolunu açık etsin,
Susurluk engellileri olarak sizi unutmayacağız. Naim Sav –SUSURLUK- Balıkesir
Saygılarımla....
Fotoğrafı ekleyip gönderemedim özür dilerim..

orhangazide 5 yıldır kaymakamlık görevi yapan ve şimdi istanbul vali yardımcılığına atanan sayın HİKMET CAKMAK kendisine taktim ettiğim ENGELLİLER HER YERDE ÖNCELİKLİDİR yazısını cerceve yaparak makam odasının girişine asarak güzel bir duyarlılık göstermişdir ayrıca her zaman engellilere yakın ilgi göstermişdir ilcemizden ayrılacak olması bizleri üzmüşdür kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum

EMRULLAH AKÇAY
orhangazi belediyesi özürlüler koordinasyon merkezi başkanı

Sayın Yavuz Kocaömer. Posta gazetesinden naim' e
senden uzun süredir haber alamayinca,naim beni unuttu
demiştim
cok sevindim iyi olduguna.
kaymakam adam gibi adamdi.insaallah konya da basarili
olur.bir gün kendisini büyük bir ilde vali olarak
görürürüz.
sevgi ve hasretle yanaklarindan öpüyorum
Yavuz Kocaömer. Posta gazetesi..

kaymakam

Böyle yöneticiler olduğu sürece sanırım engeller ortadan kalkar.Tüm engelli dostlarım adına kutluyorum sayın Kaymakamı.

soyleyecek soz bulamıyorum
bıraz gec oldu ama
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Sizi Susurluk engelleri olarak çok özledik Sayın Dünün kaymakamı
bu günün Vali yardımcısı Sayın Abdullah ETİL Bey Sizi ve iyliklerinizi ömür boyu unutmayacak Susurluk engellileri .En içten Saygılarımla.

Alkışlanacak az yönetici buluyorum,neden herkes Sn. Abdullah Etil gibi olamıyor, Susurluk tan Sevgi ve Saygılarımı Sunarım .
Konya Vali Yardımcım Sn .Abdullah Etil. Susurluk Engelleri olarak candan hizmetinizi unutmadık ve unutmayacaz.Saygılarımla.

kaymakam bey

Susurluk kaymakamı Sn.Abdullah beyin ödülü sanırım bu tayin işte bu yine Türkiye yapcağını yapmıştır arkadaşalar hep güzelim ülkemde çalışkanların sınıfta kaldığını görürüz.biz yurtaşlar bu resimleri görmeye alışığız oysa Avrupada böyle başarılı Bırokratlar el ve baş üstünde tutulur.neyse bizde Sn.kaymakamımıza yeni görevinde başarılar diliyelim ve gelecek yeni Sn.kaymakam bey de dilerim aynı düşüncelerle hizmet edecektir.sevgili susurludaki engelli kardeşlerimize de allah kolaylık versin.başka nediyebilirzki.ALMANİ

Sayın Kaymakamımız sizin yokluluğunuz ,biz Susurluk lu engeller olarak bize zor geliyor. Sizi unutmadık .Sizi her zaman özlüyoruz.
Susurluk lu engelliler adına Naim Sav.Sevgi dolu Saygılarımızı Sunarız.

Makamı Değişti İnsanlığı Değişmedi.
Giderken engellileri veda davetine davet etmeyi unutmadı.
Susurluk Kaymakamı Sayın Abdullah ETİL .Konya Vali Yardımcılığına Atandı,
beş yıldır ilçemizde görev yapan ve engellilerin yakın dostu ve bu güne kadar
hiç engellileri anlayan böyle bir kaymakamla tanışmadılardı, bu ayrılık
Susurluk'lu engellileri çok üzdü,tek tesllileri de bu kadar engellileri anlayan birinin
Vali yardımcılığına terfi etmesi bir yandan sevindirdi.
Ama fotoğrafta görüldüğü gibi iki ellerimle tutmuşum ellini sım sıkı ne olur bırakma bizi
dercesine bilerek değil coşkuyla taşan duygularımın ifadesi bu .
Susurluk engelleri Kaymakamlık döneminde onlara yaptığı candan hizmeti
asla unutmayacak .Güle Güle Sayın Vali Yardımcım Allah yolunu açık etsin,
Susurluk engellileri olarak sizi unutmayacağız. Naim Sav –SUSURLUK- Balıkesir
Saygılarımla....

207840_10150158734533533_639048532_6876547_2080827_n.jpg

Sn A.Yavuz Kocaömer( TESYEV ) Susurluk Kaymakam Sn Abdullah ETİL. naim sav.

199945_10150115582653533_639048532_6650470_5173245_n.jpg

Sayın Kaymakamım , Unutmadık, Unutamıyacağız Sizi.

n639048532_836114_4988.jpg

kafamız susurluk olmuş zaten ama soruyorum peki sonuç resmi geçite katıldınızda sonuç ne arkadaş

Üst Alt