Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bugün Seni Ne Gülümsetti :)

Serdar yayindaaa
Üniversitedeyken Best FM i ne dinlerdik be

algwsf8.jpg

Mahallenin muhtar adayıyla yaptığımız sohbet. Çok şeker bi kadındı 😊

Millet banka sırasında promosyon dalgası.gülelim ağlayacak halimize.

Bir konuda fikrini beyan edip"Buda burda dursun " diyen birine verilmiş cevap "Buda'nın konuyla ne alakası var?" :D:D sinirim bozuldu :D

Bursa'daki bir adamın çay içerken suçluyu görüp etkisiz hale getirmesi ve suçluyu polislere teslim etmesi. Sonra da hiçbir şey olmamış gibi dönüp çayını yudumlamaya devam etmesi. 😀

Bursa'daki bir adamın çay içerken suçluyu görüp etkisiz hale getirmesi ve suçluyu polislere teslim etmesi. Sonra da hiçbir şey olmamış gibi dönüp çayını yudumlamaya devam etmesi. 😀
Fahri polis olunca heyecan yapmaz.

İş yerinde iki arkadaşım astroloji hastası, her türlü düşünceyi ,davranışı yıldızlara ve gezegenlere yoruyorlar.
Başka bir arkadaş onları görünce: aha mesai başladı. (Gülüşmeler)...
Biraz sonra çayımızı getiren abla: ne olmuş ne olmuş. Mars metroya mi binmiş (gülüşme değil bu kez kahkaha)😂

Retro :gezegenin duraksaması ya da yerinde sayması

Son düzenleme:
Annem seneler evvel bir bitki ekmişti, yıllar sonra mı ne çiçek açıyormuş falan. Ailecek senelerdir bekliyoruz açsın diye. Sonunda dayanamadım, dedim bu sene de açmazsan keserim seni diye tehdit etmiştim. Yazık korkudan açmış bir tane. 😀

Annem seneler evvel bir bitki ekmişti, yıllar sonra mı ne çiçek açıyormuş falan. Ailecek senelerdir bekliyoruz açsın diye. Sonunda dayanamadım, dedim bu sene de açmazsan keserim seni diye tehdit etmiştim. Yazık korkudan açmış bir tane. 😀
Ayyy ne güzel 🤗
Bizim de kaktüs var aynen yıllar sonra çiçek açıyor dediler bekliyoruz...
Keserim diye Korkutayım ben de madem

@mac72, Beni de Bulgaristan'dan arıyorlar sürekli. Hepsi de evlenmek isteyen bağyanlar ama yol paraları yokmuş, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum. 😀😃

@smurf, Kalmışmı onlardan artık bizim üçkağıtçılar onları arıyor diye duymuştum :D

Üst Alt