Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Cep telefonu için engelli indirimi ile hangi operatörde tarife uygun? | 2024

besalti20

Aktif Üye
Konular
292
Reaksiyonlar
7
selamlar. Arkadaşlar dakika çok kullanmıyorum,daha çok internet kullanıyorum. %90 ENGELLİ raporum var ve telefonda hangi operatör ve tarife önerirsiniz.?

Valla hepsi uçtu şuan tarife açısından... Tüm operatörler %25 indirim yapıyor paket aldığın tarife üzerinden sitelerine gir bak kafana hangisi yatıyorsa bayiilerine gidip işlem yaptır. Engelli kimliğin ve normal kimliğin kesinlikle yanında olsun..

Aynen biraz öyle normal fiyatı 367 TL. 10 yıl tamamlamış müşterilere özel 12 ay taahhütlü olarak veriliyor. Taahhüt bitmesine 3 ay kala yeni tarife sunuluyor pazarlık yaparak yenileme yapıyorsun 😄😄

Yeni geçiş yapanlara 367 TL olarak başlangıç veriyor. En az 10 yıl olmanız gerekli.

turktelekom ıyı degıl denılıyor cok

Valla 13 yıldır kullanıyorum. Evimde işyerimde internet ve çekim sorunu olmadı hiç bir zaman. Bu konuda fikir sahibi çok insan var. Ben kaliteden çok fatura toplamını dikkate alırım her zaman. Kullandığım altın değil sonuçta telefon hattı.🫠

30gb 2000dk 250 sms tarifeye
215 tl ödüyorum
engelli indirimli turk telekom

TAahuttum bitmek üzereymiş
Yeni ücret aynı tarifeye en düşük 430 tl isteniyor

Operatör değiştirmeyi düşünüyorum
Daha uyguna hangi operatör var engelli indirimli olarak

benımde 15 gunum falan var sanırım 130 oduyorum turkcelle yenı paket 3 ay 250 kalan 300 ıstıyor. %100 u geckın zam vadafone gececegım sanırım son 5 gün 190 gormustum 10 g 1000 dk

@besalti20,
Vodafone Sınırsız sosyal medya interneti -,30GB normal internet(En fazla 5gb bitiyor her ay) 3000 dk konuşma, vodafone-sabit hatlar sınırsız. Yurtdışı 120dk.

290₺

@Micro123,
Vodafone Sınırsız sosyal medya interneti -,30GB normal internet(En fazla 5gb bitiyor her ay) 3000 dk konuşma, vodafone-sabit hatlar sınırsız. Yurtdışı 120dk.

290₺

Bana internet paketi 10gb yeter de artar
Insta twitter facebook yok
Sadece youtube giriyorum
500dk konuşma bile yeter
Şimdiki paketimde 2000dk var her ay sonu 1950 dk kaliyor
WHatsapp var diye telefonda konuşmayı unuttuk
Yok mu şöyle 500dk 10gb 100sms

Türk Telekom ev interneti engelli indiriminden yararlanmak için ne yapmam lazım yaptıran ya da bilgisi olan var mı acil lazım?

@sokr@t,

Türk telekom kurumsal bayiiye gitmiştim alisveriş merkezinde olana
Orada engelli raporunu sisteme yükleyip %25 indirim uygulamışlardı

@sokr@t,

Ben vodafone net kullanıyorum. 100Mbps kullanıyorum 300₺ Müşteri hizmetleri yardımcı oluyor.

Vodafone hat kullanıyorum 400 lira yakın bir tarife kullanıyorum indirim aldım söz de ama herşey fiyatlar uçtu

Faturasız türk telekom kullaniyorum 1 yillik 100 gb 25000 dk 25000 sms 1800 +%25 ekliyor pakete faturasiz diye 125 gb 30000 dk 30000 sms aylik 110 tl civarina geliyor

Ev interneti alacagim @Linkinpark50, Engelli raporumu Türk Telekom bayisine mi götürmem gerekiyor engelli indiriminden yararlanmak için.?

Üst Alt