Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Cep telefonu için engelli indirimi ile hangi operatörde tarife uygun? | 2024

@sokr@t, Engelli kimlik kartı olacak diye bir şart yok. Abonelik için Türk Telekom bayisine giderken raporunuz yanınızda olsun yeterli. Seçmiş olduğunuz tarife üzerinden %25 indirim.

Raporu 2020 de aldım ama teşhis kronik .

Son düzenleme:
@BnymnYldz, ne yapayım bu durumda engelli kimlik kartımı çıkarayım ne önerirsiniz ?Rapor eski diyip engelli kimlik kartı verilmeme durumu da olur mu ?Ne dersiniz ne yapayım?

Son düzenleme:
@sokr@t, Rapor eski ve süresi dolmuş. Geçerli olmayan bir rapor ile engelli kimlik kartı başvurusunu kabul etmezler.

Yeni bir engelli raporu almayı düşünebilirsiniz. Elinizde yeni bir raporunuz olur ve her kurumdaki müracaatlarınız için işinize yarayabilir.

@BnymnYldz,
Bende ilk başta raporla gittim. Tarama ve sisteme yükleme yapacağız rapor olmuyor kart getirin demişti Isparta Telekom

@sokr@t, Süreli ilaç raporu ve süreli engelli raporlarının geçerlilik süresinin uzaltıldığı yönünde yazı vardı. Tarihi tam hatırlamıyorum fakat bu süre geçilmediyse abonelik için bu yazı ve rapor ile birlikte gidip şansınızı deneyebilirsiniz. Bu durumu araştırıp gerekirse ona göre yeni rapor alabilirsiniz.

Üst Alt