Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Çevremde birçok kişi iş buldu, atandı, yaşamını kurdu. Neden çabalarım sonuçlanmıyor?

@(Gölge),

2. atamalarda puanlar düşüyor önceki atamalarda da 2. atamada düşmüş puanlar 2026 da atanma şansım var bu sene en düşük 87 ile kapatmış lakin atanamazsam 2026 da 90 üstüne çıkacaz inşallah

Merhaba ,

Büyükşehir belediyesinde engellilere öyle sandığınız gibi yüksek maaşlar verilmiyor. Destek personeli olarak giriyosunuz zaten. 2 ünv diplomam var hatta 3. diploma yolda ama vasıflarıma göre bi yere verilmiyorum saçma sapan işler yapıyorum. umarım ocakta ekpss den atanıp kurtulcam :)

@Ktnktn,

ben belediyede yüksek maaş veriyor demedim nerden çıkarıyorsunuz bunu ? şirket elemanı olarak girersiniz belediyeye ösym den atanamadığın sürece bizde 2026 yı bekliyecez oda belli mi değil sadece engelliler vergi vermiyor çalışırken o yüzden bi tık fazla maaş alırlar oda fazla değil

2 üni bıraktım. diploma bu devirde engelli değilsen bile tercih edilmiyor. Özellikle devlet kurumlarında. Lise mezunu isen Sertifika almak yetiyor. misal dış ticaret veya uluslar arası ilişkiler okuyanı niye alsın. Eğitimde vasıf olarak sayılabilecek kollar devlet iştiraki kurumlarla bellidir. Misal öğretmenlik. Bunun dışındaki işleri sertifikalı lise mezunları da yapıyor. Bana sorarsanız tüm işler saçma sapan ama çalışmak için ne kadar tercih yapıyorsanız o kadar engelli değilsinizdir.

Atıyorum 69 puanla atananlar var sen 89 la atanamıyorsun kardeşim sorun sende Deil ! Dua et kendine her daim çünkü gırtlağından haram lokma geçmiyor ve başkalarının hakkını yemiyorsun elbet isteklerin olur ! Dua et üzülme çok fazla

@Kirlielmasim,
hocam üzülme diyorsun lakin yaş geçiyor ve evdeki durumlar berbat inşallah olur ya şu atama çünkü bu kısır döngüden sıkıldım

@Overlord iş olarak iş para gelir lazım sonuna kadar destek veriyorum. ama ben yasam kurmak benım ıcın aıle demek kı 8 senedır yanlızım sanırım kımseye yalnızlıgı olene dek tavsıye etmem. mutfagı goren de etmez :D

Üzülünce eline ne geçecek psikolojin bozulacak bol bol ! Bakış açını değiştir üzülme ve dua et! Mutfakta dua et yolda giderken dua et hep dua et kendin için allahtan iste Allahın verecekleri sınırlı değildir! Yeterki iste! Sınavın Çetin olacak çünkü sen iyi bi insansın ve seni Allah seçti! Hastalandın sende ben gibi ve asalandın hor hakir görüldün belliki işe yaramaz hissettirilip yeteneklerini körleştirdiler! Ama biliyormusun belki hiç kimse söylemedi ama Allah büyük iki dünyada kazananlar olanlardan olabilme ihtimalin var! Bende bu yukarda saydıklarımın hepsini yaşadım 13 yıl aradan sonra iş te aktifim ! Bunları sana ve diğerlerine söylüyorum Oyuzden!

Üst Alt