Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Durum bildirir yazısı mesleki hastalık tanısı sayılıyor mu?

GLDENNN

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Mrh ben 21.11.2023 tarihinde Süreyya paşadan alerjik rinit (işin şiddetlendirdiği hastalık)tanısı aldım.
Tıbbı karar tartışmasında : Alerjik rinit semptomlarına neden olan organik (depo tozu vb.)ve inorganik toz mazuriyetinden kaçınarak çalışmasına oy birliğiyle sağlık kurulu kararıdır, yazıyor
sorum bu meslek hastalığı olduğunun bir tespitimidir ve bir orana tabimidir, nasıl bir süreç izlemeliyim

Kütüphane personeliyim

Siz bu yazıyı doktordan ne amaç ile istemistiniz.

Ben kütüphanede çalışıyorum ve sürekli hastalanıyorum hapşırık, aksırık ,nezle ,grip oluyorum ve sürekli gözlerim kızarıyor. Normal bir dr.a gittim ve alerji olduğumu kütüphanede toza maruz kaldığım için bu durumun tekrarlıyacağını belirtti bende iş yerimle görüştüm ve bu görüşün resmi bir görüş olmadığını bir şey yapamıyacaklarını söylediler, bunun üzerine bende meslek hastalıkları hastanesine gittim ve durumu resmileştirdim

Üst Alt