Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

EKPSS 2024 nasıl geçti?

ayDÜNYAvazo

Aktif Üye
Konular
578
Reaksiyonlar
116
EKPSS 2024 sınavı böylece bitmiş oldu?

Bu sınavda başarılı olamayanlar EKPSS 2026 yı bekleyecekler.

Kendi adıma süre yetiştiremedim. türkçe coğrafya tarih vatandaşlık güncel yaptık. matematikten 7 8 yapabilecekken hiç bakamadım.
hatırladıklarımdan
türkçede daha önce hiç sorulmayan fiilimsi vardı.
iyelik eki vardı.
tarih ayguci ile naip arasında kaldım naip olacak sanırım onun cevabı
coğrafyada erzurum silip sinop yaptım. erzurum olacaktı sanırım
masif arazide ılgaz yaptım diğer bir şık daha vardı oymuş.
vatandaşlıkta tbmm kimi seçer baş denetçiyi yanlış yaptım
klasik müzik ibrahim çallı olacaktı
veba olacaktı hastalık
baskı müzesi idari
vesayet sorusu vardı
devlet memuru yasağı
çöl aslanı ömer muhtar
jules verne 80 günde devri alem

toplam 12 türkçe 10 tarih 3 coğrafya 4 vatandaşlık 3 güncel. toplam 32 net yapıyor. yanlışlar ile birlikte 30 net ancak gelir. lisans için atanmama yetmez. daha da denememe zaten ilk ve sondu. nasibimizde yokmuş.

Ben ortaöğretimden girdim genelden geçmiş yılların sınavlarina kıyasla zordu

ilk kez girdim ortaöğretimden. sorular kolaydı ama çalışana...

74 puan civarı alırsınız diye düşünüyorum. Lisanstan çok rahat yerleşirsiniz, bakınız 2024 atama puanlarına;

sınav iyiydi hedeflediğim puanı alıyorum 84-85 gibi, ben lisans genel görme işitme 2 den girdim, bu arada nerden baktın derseniz sorular ve cevapları yayınlandı ösym nin sitesinde bakabilirsiniz.

netler düşecek 2024 te ama puanlar , netler kadar düşmeyecek , sınav zordu.

ösym türkçede 2 matematikte 1 tarihte 1 coğrafyada 1 genel kültürde 1 olmak üzere 60 sorunun 6 tanesinin cevabını yayınlamış.netler düşecek 2024 te ama puanlar , netler kadar düşmeyecek , sınav zordu. girenlerin % 50 si 30 net yapamamıştır , lisans için yazdım.

Telgraf sorusu hangi savaş ? Telgrafta ne yazıyordu bulamadım?

Arkadaşlar ösym bir sorunun cevabını yanlış vermiş. Genel lisansta matematikte kesirli soru vardı 3/15 çıkıyordu sonuç. Cevabı 2/5 olarak vermiş. Ösym yi arayıp cevabı düzelttirelim

Ortaöğretim genelden girdim sinava şimdi sorulari tek tek baktim hesaplamama göre 81-82 puan aliyorum nasil sizce

Tahminlerine göre 38-39 net geliyor. 80-82 puan ile düz memurluk gelir mi sizce

Merhaba arkadaşlar sınava giren tüm arkadaşlara büyük geçmiş olsun.insallah kazanırsınız bir an önce atanirsiniz.

Bir işiniz bir mesleginiz olur aileniz ve yakınlarınız sizinle gurur duyar

hangi seviyeden girdin sınava o önemli lise mi önlisans mı lisans mı ?

Ortaogretim 85 den aşağı alanlar atanmaları imkansız dimi

Mayıs 23 te mi aciklanicak sonuç notlari

23 Mayıs evet. Bazı yerlerde 85 altında atanan hizmetli gördüm ama evet genel olarak 85 ve üzeri memur olarak atanmış.

Üst Alt