Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

EKPSS ile atanabilmek için en düşük kaç puan almak gerekiyor?

@rgndmr,

Sağolasın hocam yok zaten bu sene Karabükte 89 puanla İçişleri bakanı memur olan var hayırlısı olsun hepimiz için

Önlisans kaç puan almak gerekiyor? 75 puan ile atanmak mümkün değil dimi ?

@Realisttt,

branşınızda alım olmazsa yani memur alımlarına başvuracaksanız genelde 80 puanın altına düşmüyor atamalar, tabi önlisansta alım sayısı totalde 1.200 civarı yerine 2.000-3.000 olursa o zaman 75 civarı puanlar için atama şansı mümkün olur bence.

İmkansız gibi diyorsunuz .. teşekkürler

@birkan01,
75 civarı puanım hesaplarıma göre ama herkes bu civarda ve üzeri alacağını düşğnüyorum sınavdan sonra herkes kolaydı diyordu o yüzden pek umudum kalmadı branşta da sıralamam 30du bu sefer de atanamadık gibi hayırlısı

Beyler bugun sonuc çıkacak da birsey merak ettim ben ilk defa girdim sinava lakin kura icinde basvuru mu ne varmıs birsey anlamadim gercekten neyin nasil yapıldığını bugun sonuçlandiginda nasil yol izlicem bilgisi olan varmı

@Realisttt,

Benim gördüğüm yorumlara bakılırsa genel olarak bu sınavın 2022 den daha zor olduğu şeklinde.

@Linkinpark50,

Lise mezunu iseniz ki sınava girdiğinize göre en az lise mezunusunuz kurayı unutun kuraya ilkokul mezunları girebiliyor.

@rgndmr,

bir bakıma zordu heleki matematik

bende bekliyorum ya sonuçları inşallah 91 almışımdır 90 nada hayır demem tabiki :)

@AqRaMa,
89 almışım hocam iyimi kötü mü :( doğru ve yanlış sayılarına baktım hesaplama da 90,79 çıkıyor sitede ama 89,40 oldu :(

Merhaba arkadaşlar EKPSS Lisans puanım 74.41260 sıralamam ise 5.073 son alımlarda lisans 71 ile kapatmış sizce 2. atamalarda da olsa gelme ihtimali nedir? Teşekkürler.

Üst Alt