Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

EKPSS ile atandıktan sonra süreli raporum %40'ın altına düşerse ne olur?

famecatcher

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
23
Merhabalar ben yuzde 40 ortopedik engelli bir bireyim.Raporum bir senelik verildi.Sınava başvurdum ve emek verip çalişiyorum.Atandigimda atandigim kurum tekrardan engelli raporu ister mi? Raporumda çalisir ya da calisamaz kismi boş.Ola ki istediler ben 40 in altina dusersem ve atanamazsam emeklerim çöp olursa diye dusunmekten motivasyonum dipleri gördü.Bu konuda beni netliğe ulastiracak kimseler yorum yaparsa müteşekkir olurum

Çoğu kurum istihdam kısmının dolu olmasını istiyor artık ama hiç yeniden rapor çıkarmadan durum bildirir raporu ile sorunu çözebilirsin belki.

@smurf,
Durum bildirir raporu sağlik ocagindan bile alinabiliyor degil mi oyle hatirliyorum

@famecatcher, Hastanelerden alman gerek, sağlık ocağından alacağın herhangi bir raporu sayacaklarını zannetmiyorum. Engelin ile ilgili branşlarda uzman doktor görüşü olması gerek.

@famecatcher, Hiç motivasyonunu bozma önemli olan sınavdan yüksek puannalmak ve uygun kadro açılması.
Ortopedik engelde oran düşeceğini zannetmiyorum.

Benim de raporumda o kısım boştu hangi alanlarda çalışamayacağıma dair heyetten durum bildirir raporu ile hallettim. Kurum gelir idaresi başkanlığı. Yalnız benim raporum 2 yıllıktı ve yeni çıkarmıştım. İtiraz süresi de geçtiğinden yenilenme ihtimali yoktu.

Ben emniyette atanmıştim raporda. Tarihi geçmiş ve çalıştırılmayacagi alan boş diye tekrar rapor istediler tekrar rapor aldık yüzde 40 altına düşen raporların ataması yapılmadi büyük bir ihtimalle tarihi geçmiş süreci dolmuş raporlara tekrar rapor istiyecekler yüzde 40 altına düşenlerin ataması yapılmıyor

süreli raporlar sıkıntı bazı krumlar çalıştıramaz kısımları dolu istiyor. yeni rapor ister senden

@nikola_tesla,

Ben en iyisi 6 ay sonra raporu yenileyeyim en azindan itiraza zamanim kalir çalisabilecegi isler kismini da doldurtturayim

@famecatcher,

rapor çıkarırken uyar çalıştırılamaz kısımları dolu olsun süreli raporda ataman yapılana göreve başlayana kadr süren varsa sorun olmaz ama ataman yapılırken süre biter yeni rapor isterler veya atamanaı yapmazlar

Üst Alt