Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ekpss kazanma taktiği nedir?

Tek başıma girersem sınava onu ösyme öyle belirticeğiz ankaraya gönderip tek başıma girersem gözetmenler bazı sorularda yardımcı olma şansları varmı ?

Hocam il mudurluge hangi belgeleri goturmemiz lazim diplomam elimde yok internette var olurmu

Ekpps sınıfını bipolar hastası olup muhtemelen genel alabilirler sadece mantık sorularını yapıp çok çok az bir temel ile atanabilmek mümkünmü

Arkadaşlar merhaba.

Ben Nisandaki EKPSS sjnavina çalışıyorum, soru bankasi, konu anlatimli kitap, deneme ve yaprak testler aldım. 1-2 aydan beri calisiyorum ama başkalarından çalışma yöntemi hakkında fikir amak istiyorum, ne tavsite verebilirsiniz?

@Barisgzl1,
Anlıyorum kanka. öyle üç beş soru bitirip terk edemiyorsun sınav salonunu gözetmenler zaten anlatıyor şu şu saatler arasında çıkış yapabilirsiniz diye.

@Barisgzl1, böyle bir şey mümkün değildir tek başına bile olsan salonun sesine kadar alan kamera var hiçbir gözetmen kendini bu riske atmaz her adımları takip ve kayıt altına alıyor sınav sonrası kayıtlar Ankara ösym Başkanlığına gönderiliyor tek tek inceleniyor böyle bir şey varsa kamerada tesbit edilir ise ilgili kişi hakkında gözetmen hakkında ve göz yumduğu için salon başkanı hakkında adli işlem başlatılır kopya alan kişinin sınavı iptal edilir onun hakkında da işlem yapılır ösym yapacağı tüm sınavlardan girmesine yönelik süresiz men cezası alır.

Seviyesinin çok yüksek olmadığını söyleyebiliriz bence.

Öncelikle güçlü olduğun alanları tesbit et. Misal benim matematik ve tarih iyiydi. Türkçe, coğrafya ve vatandaşlığa ekstra çalıştım. Konuya hakim olmak çok önemli, daha sonra hemen akabinde sorularla pekiştirme yapmak iyi oluyor. Mümkünse çözümlü soru bankalarından çalış, doğru yaptıklarınla uğraşma. Yanlış yaptığın sorularda konuyu bir kez daha dikkatle oku. Sınava yakın bol bol deneme çözmek epey faydalı olacaktır.

Üst Alt