Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emekliler sağlık işlemleri için Saglık Karnesi çıkartmalı mı?

deltree

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
iyi akşamlar arakdaşlar en sonuda emekliler kervanına katılabildim,benim size sorum saglık karneleri hakında son zamanlarda hastenelerde saglık karnesi istemiyorlardı çaşırıken tabiki,
emekli olduktan sonra hastaneye gitmek için saglık karnesi veya başka bir belge için ssk ya başvurmalımıyım yoksa T.C kimlik numaram yeterli olacakmı Teşekürler

sanırım ssk ve bag-kur'da bu uygulama başladı yeşil kartta 2010 olarak biliyorum ama galiba..

gazetelerde yazdığına göre artık sağlık karnesi verilmeyecek.hala ellerinde sağlık karnesi bulunanlar 1 ekim 2008 'e kadar devam edecekmiş. bu tarihten sonra bütün kurumlara ait sağlık karneleri tarihe karışacakmış.

Teorik olarak gerek yok diyorlar ama, sağlıkkarnesi olmadan da işlem yapılmıyor. Mutlaka sağlık karnesi çıkarmanı öneririm (bkz)

Teşekürler o zaman buugn ssk gitmeliyim sagolun

tekrar merhaba acaba çalışırken aldııgm saglık karnesi ile emkli olduktan sonra muane olamazmıyım

Üst Alt