Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emniyet Genel Müdürlüğü'ne atananlar..?

Çok istedim ama olmadı 😏 sağlık vhki oldu

Veri hazırlama kontrol işletmeni

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hayırlı olsun lisanstamı bölüm

Evet lisans hocam fizik bitirdim fizikçi kadrosunu istiyordum maalesef olmadı çok üzüldüm

Ne güzel tebrikler:)

Sizin bölüm nedir kadronuz nedir

Bendaha ilk gircem:)lise

Hayırlısı oldun o zaman

Emniyet Genel Müdürlüğü'ne Tekniker olarak atanalar bu başlık altında toplanabilir mi

Merhaba,

Ben Emniyet Genel Müdrülüğü Kırklareliye tekniker olarak atandım. Şimdi süreç nasıl ilerleyecek?onlar mı bizi arayacak? Biz mi onları arayacağız ? Evrak teslimi vs nasıl oluyor?

Emniyet Genel Müdürlüğüne atanan arkadaşlar ne gibi görevler yapmaktadırlar?

izmir emniyet genel müdürlüğü, mühendis. :)

16. tercih...

ilk sıralara sanayi bakanlığı kadrolarını yazmıştım. izmir geldi.

Tekniker kadrosuna atananlar benimle özelden iletişime geçebilir mi? Dileyen cep nosunu msj atsın konuşalım. Dileyenede ben cep numaramı verebilirim. Birlikte hareket edip sonuca daha kolay ulaşabiliriz

Merhaba arkadaşlar. Hayırlı olsun. 2018/1 atamasıyla istatistikçi olarak atandım. Kötü bi haber vereyim hala bekliyorum:) işe başlamak 7-8 ay sürüyor inşallah sizinki daha çabuk biter.

Ben de emniyet genel müdürlüğüne teknisyen olarak atandım emniyet genel müdürlüğü resmi internet sayfasında atanmak için istenen belgeler arasında güvenlik soruşturması formu koymamışlar yoksa artık güvenlik oruşturması yapılmayacak mı?

içişleri bakanlığın a bağlı oldukları için olabilir belki. Belkide orada kendileri doldurtacakalar

Evrak teslim eden kimler var? Kısmetse ben yarın teslim edeceğim

ben evraklarımı teslim ettim Oradaki memurlar bir arkadaşın güvenlik soruşturmasının 9 ayı bulduğunu söylediler. 9 ay inanılmaz uzun bir süre

tato78 kardeş emniyeti kazandıysan sana anlatayım

önce emniyet genel müdürlüğü resmi internet sayfasından ekpss yi kazanan adaylardan istenen gerekli evrakları tamamlayacaksın
ondan sonra ankara kızılayda bakanlıklara gideceksin içişleri bakanlığının yanındaki emniyet genel müdürlüğü personel daire başkanlığına evraklarını teslim edeceksin

ardından güvenlik soruşturması ve arşiv araştırma süreci başlayacak süreç tamamlandığında soruşturma olumlu sonuçlanırsa seni kazandığın yere gidip işe başlaman için çağıracaklar

erdal üzel

Öncelikle açıklama için teşekkürler. İşlemler tamam güvenlik soruşturmasını bekliyorm. Sizce tahmini maaş aralığı ne olur? Birde gücenlik soruşturmasında bir promle çıkarsa birdaha memur olamaz mıyım? puanımda yana sanırım :(

güvenlik soruşturması olumsuz çıkarsa memuriyetten sonsuza dek men edilmiş olursunuz
evet belgeler teslim edilirken imza atıyorsunuz

erdal üzel

Bne bişeye imza atmadım. evrak tesliminde. Terösle bağlantın yoksa neden soruşturma olumsuz sonuçlansın ki?

Merhaba,

Herhangi bir bildirim alan oldu mu;?

bildirim almamayı olumsuz algılamamak lazım. Demekki hala bir sorun teşkil edecek durum yok. Umarım hçbir sıkıntı çıkmadan biran evvel atamamızı yaparlar ve yeni görevimize başlarız

Üst Alt