Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

En ucuz engelli internet aboneliği hangisi?

candan43

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
en ucuz engelli internet aboneliği hangisidi ilgilenenler yardımcı olurlarsa

varsa Türkcell Superonline ;) yoksa TÜRKSAT Uydunet buda yoksa kazıklardan kaçışın yok :/

En uygun internet hangisi?

Arkadaşlar Engelliler için indirimli tarifeli internet varmı?Yada en uygun ve sorunsuz önereceğiniz net varmı?

Uydunet iyi diyorlar ama şahsen tecrübe etmedim.

16mbhz 75 GB iyidir
-mka da bundan aldı galiba

Superonline 3 yildir zam yapmadi 54 tl sınırsız yalin internet

Fiber yok heryerde olmaz bize

Zorro

16 mbps 75gb 58 tl diyo işte

50 GB İlk defa internet abonesi olacaklar 52 diyor kurulum bedava diyor

Altta yazan 8 mbhz 50 GB 52 TL diyor
Abonelere özel
Hıž düşuk ama

M yazana bak zorro 58tl olan

ben Türksat Kablonet kullanıyorum. 50 Mpbs Hız 250 GB Kota + Kablonet Tv kanalları. 75 Tl ödüyorum. Hızı ve kablo tv seçenekleri daha indirimli olan seçenekler de var. Tavsiyemdir. Hiç donma kopma problemi yaşamadım. Ve çok güzel kanalları var kablonetin.

En ucuz olan internet engelli tarifesi türknet tir,
Sınırsız kota,
16 mbps hız,
adil kullanım şartı yok,
Taahhüt yok,
1000 dakika her yöne konuşma var,
Ayda 48,75 tl

Evet en uygun türknettir. Türk telekom altyapısı ile çalışmaktadır. Referans link ile kayıt olursanız 1 ay bedava da vermektedir.

türksat kablo internette engelliler için 24 ay tahahütlü 45,99 tl 24mbps 50gb akn + temel yayın
az önce sordum cevap verdiler

benim engelli tarife değil ama aynı paketi 47 tl ödüyorum engellilere 1 tl daha ucuzmuş :D

1-linki inceledim.En uygunu hesapli evde internet tarifesi olan tarife
2-75 gb yeter dersen benimde kullandıgm tarıfe olan resimde 1 nolu olanı al.yok 100 gb olsun aknsı dersen onu al
3-oldugnuz yerde fiber baglantıs varsa ve 75 gb yeter dersen fiberli 75 gb olanı tavsiye ederim çünkü hızı fazla fiberler daha diolar.
4-gelelim fiyatlara.konustukça öde var ama bu kampanyada değil ondanda aylık 2lira alıyolar.bu tarıfede indirimli 10 lira alacaklar.böylelikle resimdede yazdıgm gibi fiyatlara 10 ar lira eklicen böylelikle 75 gblik 55,90 değil 65,90 - 100 gb olan 60,90 değil 70,90 - fiber 75 olan 57,90 değil 67,90
Gene dediğim gibi 75 gb yete dersen 3 lira fazla öde orda varsa fiber olanı al.
5- ttnetin bayisine gdyoz diyolar müşteri hizmeti yapar bilmem ne niye ypmıyolarki demişsin .evet doğru deyikler müşteri hizmetleri yapıo arıosun bayilerde 3 yıllık taahhüt istediler müşteri hizmetlerınde 2 yıl istiyolar
6.fatura kesim günü dolmadan yaptr doldumu yenı zamlı tarifeden alıyolar boşyere 1 tanede olsada zamlı fatura ödeme.

16mbhz 75 GB iyidir
@-mka da bundan aldı galiba
evet bu

Fiber yok heryerde olmaz bize

Zorro

16 mbps 75gb 58 tl diyo işte
58 liraya 10 lira tel ücreti ekle 68 oluyo.kampanya ayrıntılarını okuyunca görürsün

M yazana bak zorro 58tl olan

58 liralık yok 10 lira eklıcen

not: başka firmaları bilmıom ttnetın en uygunu bu benm kullandıgm tarife

Ucuzluğundan ziyade kaliteli olmasına bakmanız daha iyi olur kanımca. Ben liseden engelli olduğum tarihe kadar hep ttnet kullandım. Hiç memnun kalmadım. 2013ten beri turkcell superonline dan oldukça memnunum. Diğer servis sağlayıcılar nasıldır bilemem.

Ebru Hanım, vermiş olduğunuz link Turksat'ın kurumsal web sayfası değil onu taklit eden bir firmanındır, kurumsal sitesini aşağıda paylaşıyorum.
https://www.turksatkablo.com.tr/

Alman
Evet bende 2 yıldır Superonline kullanıyorum, 1 kere bile internetim yok diye firmayı aramadım. Bu ay sözleşmem bitiyor, şehir değişikliği nedeni ile iptal etmek istediğimde zorluk yaşamadım. İnternette yazılanlar gibi bir zorluk çekmedim.

Bizimde 70 tl zaten ödicekmişiz tehatüt bitince şimdiki yeni bağlantı tarife seçerseniz daha pahalı olur dedi

Mevcut müşterilerinki uygun dedi

Akn yi düşürtek olmasa az verelim

Süperonlayn ne kadar her şehirde varmı

Bağlantı onuda düşünmek lazım

Türknet 50tl oldu. ev telefonundan 1000dak konuşma hakkı [FONT=Helvetica]16 Mbps'ye kadar hız ve [/FONT]sınırsız internet.

sizin Superonline hız bunun yarısı Türknet en iyi fiyatı veriyor. %100 yerli şirket paranız dışarıya gitmiyor

ayrıca sözleşme yok istediğin zaman kapama hakkın var ve para ödeme sorunun yok diğer firmalarda sözleşmeyi iptal et senden 2 yıllık parayı çatır çatır alır.

Ben 4 yıldır türknet kullanıyorum 16 gb sınırsız internet 1000 dk yer yöne ev telefonu 50 tl ödüyorum tavsiye ederim

erckrgzl

Bende geçen sene 3 hafta net olmadı bağlantıda sorun yoktu faturadan düşer dedile sonraki ay faturaya ücret yansıtmadılar.

Alman seninki fibermi bunun normal interneti ne kadar heryere oluyomu süperonlayn bağlntı

sahranil fiber internet yani ev telefonu olmasına gerek yok. Engelli tarife dediğinizde size seçenek sunucaklar.
Ben 44TL ödüyorum 50 GB AKK Kotalı sonrasında limit aşımı yok.

sahranil

Yok normal fiber desteklemiyor bizim orda talep yok ben merkezi bir yer olmadığından yapmıyorlar kaç sene sonra gelir ya da gelir mi bilinmez.

Süperonline fiber en sorunsuz internet fakat evi taşıyınca türksat kablo net e geçtim. Hem fiyat olarak, hem hız ve kota olarak daha pahalı, ayrıca hafta sonları hız yerlerde sürünüyor. Fiber altyapısı olan yerde süperonline en iyi seçenek gibi.

Balıkesir tarafındayız olmuyomuş buraya süperonlayn

Üst Alt