Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

En ucuz engelli internet aboneliği hangisi?

Olmaz bence gelen Türk Telekom faturada yazıyor 100 GB 50 TL ödüyorum heray.
Yeni yılda Akn kalkacağından indirimli fiyat tarifeniz aynen devam edilecek diyor.
Tabii 1 yıl önce tahathütname imzaladık

Seninki niye 50tl 100gb

Ne bilem valla -mka

Fiyatlar niye değişikki

Şu yazları gitme olmasa ttnet etmem valla

Geçen bize 75 tl geçircekti oteki aya babam aradı etti tarifemiz 68 tl dedi ses kayıtlarını dinlediler aradılar sonra 69tl karar verildi

Çünkü 2017 yılında dolar üç buçuk liraydı
O zaman Taahhütname imzaladım

köy gibi küçük yerde yaşıyorsanız.öyle çok yüksek hıza ihtiyacım yok. netim kesintisiz sorunsuz sağlam olsun. aradığımda müşteri hizmetleri sonumu çözsün.istediğimde iptal edeyim. başım ağrımasın diyorsan Türkcell süperonline yi tavsiye ederim. şehrin göbeğinde iseniz sınırsız interneti olan türkneti falan bakın.

İzmir 50 mbps hız, 250 GB akn, Superonline fiber 74 TL.

Ufukalp
gerçekten 50mbps hız verıolarsa süpermış biz ttnetın 16mbps ıle sürünüyok onu bile vermıolar bence net yerlerde sürünüyo fıttıttırıyom.

Pluvia
zorro eskıden anlaşmıs yenı anlasmada öyle yapamaz.fiyatlar bı laf var tuttuklarını öpüolar.asıl soru şu ttnetın altyapsısnı kullanan fırmalar ttnetden nasıl daha ucuz ve ıı?

Doğru ya hıžlara bir şey mi yaptılar Ne yaptılar -mka
Ben de 16mbhz kullanıyorum buraya yorum gönderirken bile 2 dakika zaman alıyor
Yüklemelerde 10 dakika zaman alıyor
Önce böyle değildi

Zorro
yaklaşık 1 aydır böyle nette var bişiler arayıp sormak lazım.

-mka
Evin içine modeme kadar fiber kablo var, bu tip bağlantılarda kayıp olması söz konusu değil. Kablolu bağlantılarda tam 50 mbps hız var. Tabi ki wi-fi tipi kablosuz bağlantılarda doğal olarak kayıplar olacaktır.
Kablo bağlantılı masaüstü ve laptop bağlantı hızı 50 mbps
Laptop, telefon wi-fi bağlantı hızı 30-35 mbps
Wi-fi kartı ACE destekli yeni tip bağlantı protokolü barındıran laptop ve telefonlar ile bağlantı hızı 48-50 mbps
16 mbps olan ADSL dir ve eve gelene kadar yarı hıza düşer zaten.

Ufukalp
malesef ttnetlıyım ve oldugm yerde fıber yok ttnetten kazık yemege devam edıyom.bahsettıgın hızlar olsa süper olacak aslında o hızda düşük sayılır elın adamı bizden kac kat hızlı netı bızden ucuz kullanılıyo.evet 16mbps düşüyo.önceden pcyı ılk aldıgm yıllarda 250kb idi hız500 kbye çıknca sevındıydık.hız arttı eve gelen kablonun dıregının yerı değişti benm net sapıttı hız nanay.

Bizimki iyi çekimi yağmurlu havalarda ağır olur rüzgarda falan

-mka
Sizinki yine iyiymiş.
Ben 49 yaşındayım. İnternetin Türkiye'deki ilk yıllarında 56 K modemle çevirmeli bağlantı yapıyorduk. :))

hozgul
14.4 kbps demek istediniz herhalde :))
Simdiki nesil bunların ne olduğunu bile bilmez. İnternete bağlanınca dünyaya bağlanma değil dünyadan kopuluyordu.
Çünkü internette bağlanınca ev telefonu iptal, meşgul konumda oluyordu. Cep telefonunun zaten adı bile yok. :)))

Ufukalp

Bazıları 14.4 de derdi evet, o kısaltması...

valla bir süre bu ev telefonunun iptali sinir bozucu olunca ikinci hattı almıştık... ne günlerdi?

Bizde kullanmıştık çevirmeli bağlantı kablonetten:)

Kablolar deli ederdi sallardım bağlantı için:)
hozgul

hadi gözünüzaydın aknsiz kazıgın ucu görundu :D
yeni tarifelere göre 2 yıl taahhüt karşılığında, internet fiyatları aylık ortalama aşağıdaki gibi olacaktır ;

4 mbps : 64,90 tl
6 mbps : 74,90 tl
8 mbps : 84,90 tl
16 mbps : 97,90 tl
24 mbps : 124,90 tl

35 mbps : 154,90 tl
50 mbps : 254,90 tl
100 mbps : 341,90 tl.

Pluvia
florya şuankı sözleşmen devam edıo bitene kadar aynı ücret bitince artık düşünemıom bile :D

Pluvia
florya akıllılık edıp ses kaydı edılmeseydı ttnet yapacagını yapardı.fena öpüldüm ben :D

Valla ne gzlde sölüyo bide sistemde hem 75 gözüküyomuş hem 69:D

Şu taşıma işlemi olmasa obir şehire kalmam şu ttnette yeminle orda ttnetten başkası olmuyo

İlerde taşımam artık napım ordada olmayıverir net

4 mbhz nasıldır hızlı mı? @-mka tek başına kullanıyorum İnternetle pek işimiz olmaz.
Hiç yoktan iyidir 4 mbhz

1 yıl sonra biter taahhüt
Belki rekabet çıkar ucuzlar fiyatlar

Zorro
şimdiki hızın mersedes hızıysa 4 mpbs antıkaya çıkmış hurda bmc kamyon hızı gibi.hanı yokuşa gelınce vızt vızzt dıyen egzozundan gaz kacıran gıbı.

benide aramışlardı dedim sağolun ben almim tahahütüm bitince kapatıcam dedim. Şuan Turk Telekom Prime abonesim cepte 15 GB yetiyorda artıyor geri kalanını dizi film vb şeylere bağlıyorum laptop a indiriyorum. Akıl işi değil attan inip eşeğe bindiriyorlar resmen.....

Aylık ne kadar ödüyorsunuz HakanEs26
Çok iyi bu modem derdinden bari kurtuluruz

Az önce baktım da internetten Çok iyi bu
Türk Telekom prime
15 GB

1000 DK
YURT İÇİ HER YÖNE

1000 SMS
YURT İÇİ HER YÖNE

55 TL
AYLIK

20 GB lık 69 TL

türk telekom bankalara geçince ne bekliyordunuzki adamlar tam kan emici!..ha gerçi oger de de olsaydı pek bişey değişmezdi de!...senin başındaki diktatör hükümet seni her alanda öper de bankası özel şirket i boş dururmu müstehaktır bizim millete her şey...oyları vermeye devam edin her şey düzelir merak etmeyin!!

Zorro

65 ödüyorum. 10 güne taahhütüm biticek. Yenilicem bakalım yeni paketler varmış. 25 GB de var ona geçersem almam ttnet falan.

Herkese merhaba
Ben yeni üye oldum.Dün türk telekom 24 mbps 35 gb AKK internet abonesi oldum.Erişilebilir engelli tarifesi 52 tl artı 8 tl modem aylık 60 tl.24 ay taahhütlü

Kablo net 50mbps / 250 gb kota, kablo tv, modem-kablo alıcı kirası, 100 dk her yöne konuşma 71 tl taahhütüm devam ediyor.

Üst Alt