Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelli bisiklet takımları var mı?

Konular
65
Reaksiyonlar
2
arkadaşlar merhaba ben yıllardır bisiklet üzerindeyim ve bir çok prof bisiklet sporcusu arkadaşım var bunların arasında milli bisikletcilerde mevcut bana hep söyledikleri bedensel engellilerin de bisiklet dalındada yarışabilecekleri
şimdi benim merak ettiğim bir konu var ülkemizde engelli bisiklet takımları var mı ?

var ise onlar ile bağlantı kurmak istiyorum bana yardımcı olur iseniz çok memnun olurum ..

bende engelli bir bisiklet kullanıcısıyım. yarışlara katılmasamda hatrı sayılır mesafelere pedal basmışlığım vardır.
bildiğim kadarıyla profesyonel anlamda böyle bir oluşum/takım/grup yok. sadece istanbulda turkuaz adında görme ve spastik engelli kardeşlerimize bisikletle terapi yapan bir ekip var.ve çok başarılılar.

black bishop
ben varım. ofluyum ve handcycle kullanıyorum çok yeniyim.
bu yıl yurtdışı yarışlarına katılmak hedefim...
herseyden önce tbesf nin bisiklet branşını açması gerekıyo ki baslamak isteyenlerın önü acılsın

handcycle ile bende yarışlara katılmayı çok istiyorum ama bunun için ciddi anlamda bi sponsor gerekiyor malesefki bu ülkede sponsor ciddi bi sıkıntı ..

evet çok maliyetli ama tbesf bisiklet branşı açarsa bu maliyetler sporcuların üzerinden kalkar...

arkadaşlar bisikletlerimizi alıp bi gün ortak bi noktada buluşmaya nedersiniz ?

Üst Alt