Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelliler için güncel tatil yerleri: belediye tesisleri, otel, kamping alanları

doğanm

Üye
Konular
17
Reaksiyonlar
1
Daha önce bu konuda yapılmış olan paylaşımlara baktığımda konu ile ilgili paylaşımların güncel olmadığını gördüm, ya da gözümden kaçmış olabilir.

geçen yıl önceden rezervasyon yaparak samsundaki dinlenme tesisinde bir hafta tatil yapma imkanı bulmuştum. Plajı yoktu ancak havuzu vardı ayrıca yakın yerlerdeki plajlardan yararlanma imkanı vardı.Sembolik bir günlük ücret alınıp yol ve diğer kişisel masraflarınızı kendiniz karşılıyorsunuz. Biraz can sıkıntısı dışında memnun kalmıştım. Neyse ki aynı şehirde oturan bir okul arkadaşımla da vakit geçirme olanağı bulmuştum.Benzer yerlerin Ege, Akdeniz ve Anadolu'nun çeşitli yerlerinde de olabileceğini düşünüyorum. Bu türlü bir link iş yerindeki bilgisayarımda olduğunu hatırlıyorum ancak güncelliği konusunda şüpheliyim. Pazartesi günü bunu da ilk fırsatta paylaşmak istiyorum.

Konu ile ilgili yakın zamanda yaşanılan deneyim ve önerilerini arkadaşlar paylaşır ve ilgili yerlerin linklerini buraya iliştirirlerse pek çok arkadaş içinde faydalı olur sanıyorum. Bu sene için rezervasyon nedeni ile sıkıntı olsa da kış mevsimi ya da bir daha ki yaz tatili için değerlendirmeye alınabileceğini düşünüyorum.

bu sene başvurum kabul edilmişti samsuna gidecektim fakat meclis karar almış şehir dışında misafir kabul edilmeyecekmiş artık :(

yazık olmuş, istanbuldaki yerler için de buna benzer şeyler duymuştum, oysa bu alanların herkese açık olması gerekirdi.

Üst Alt