Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelliler Kariyer Günü - 2 Nisan 2010

Veritas

Üye
Konular
29
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar mailime düşen bir bilgiyi sizlerle paylaşmak istedim. Belki gitmek isteyen olabilir. Kayıt yaptırmak gerekiyormuş. İnternet sitesi aşağıda yazılı. Umarım işe yarar birşey olur.
Engelliler Kariyer Günü - 2 Nisan 2010

Engellilerin topluma entegrasyonunda rol oynamak için istihdamın önemine değer veren Galatasaray Rotaract Kulübü, Beşiktaş Belediyesi, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği ve Yenibiris.com işbirliğinde
2 Nisan 2010 tarihinde Beşiktaş Belediyesi Evlendirme Dairesi'nde
200 engellinin de katılacağı Engelliler Kariyer Günü'nde sizleri de aramızda görmek isteriz.

Engellilerin işsizlik ve firmaların engelli istihdam etme zorunluluklarından ortaya çıkan sorunları fark ederek yalnızca yorum yapan kesimden olmak değil, toplumumuzda BİR FARK YARATAN kesimden olmayı tercih ediyoruz!

Galatasaray Rotaract Kulübü olarak, olumlu cevaplarınızı bekliyoruz.

Kayıt için: www.gsrac.org/kariyer
Bilgi için: bilgi@galatasarayrotaract.org

Valla giden olursa burdan organizasyonun nasıl yapıldığı, sistematiğini nasıl kurdukları, faydalı olup olmadığı konularında bilgi verilirse çok memnun olurum ben kendi adıma. Çalışmıyor olsaydım çok gitmek isterdim.

Üst Alt