Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engellilere devlet tarafından karşılanan ücretsiz tatil hakkı var mı?

Konular
17
Reaksiyonlar
0
Merhaba devletin engelli vatandaşlara sunmuş olduğu ücretsiz tatil var diyorlar , ben Bursa’da yaşıyorum nasıl ve nereye başvurabiliim , birinci dereceden yakınlarla beraber gidilebiliyormuş bilen var mı dostlar yardım lütfen

Hocam nerden duydunuz bunu :) 17 senedir engelliyim ilk defa duyuyorum ve sanmıyorum böyle bir şey olduğunu. Yine de yanlış bilgi vermiş olmayayım.

Belediyeye bak büyükşehrin kamp felandır

Orada sandıklar açılmışdır kim kazandı sleeping beauty
İnce, vaatleri gerçekleştirecek mi☺
Marmaris nerede bilen var mı

Zorro

Muğlada. Tatil merkezlerinden bir tatil beldesi. Güzel yerdir geçen sene ege - akdeniz turu yaptığımda gezmiştim.

Belediye götürüyor burda kardeşim İstanbul’da fakat orda bilmiyorum

akks47

Belediye'nin götürdüğü günübirlik engelli / engelsiz ayrımı yapmdan götürüyor. Ark. engellilre özel tatil var mı diye sormuş.

floryada engelli kampı var evet burada ücretsiz tatil yapabiliyorsunuz ama sıra gelirse tanıdığınız varsa falan filan işte yani gene araya adam sokmadan tatile gidemezsiniz yada çooook beklersiniz belediyelerdeki engelli koordinasyon merkezlerinden tam bilgi alabilirsiniz

Eskişehir de yaşıyorum ama böyle birşey duymadım. Datçada diyaliz hastaları için bir otel var ve ücrestsiz diye biliyorum. İsterseniz araştırabilirsiniz.
Bu arada marmarisi kesinlikle tavsiye ederim. :)

Yaptığım espriyi bir tek mesajlarıma hep beğenmedim derecelendirmesini yapan Private isimli kullanıcı olmuş. Ey beni adam olmamakla suçlayan şahıs, ha bir kadına o. Demişsin ha bir erkeğe adam değilsin demişsin. Beni Rabbim bilir... Sana karşılık vermeyeceğim, kötü söz söyleyeni Bağlar...

Son düzenleme:
Şeref ekmek bulamazken şerefsizler...

devletin engelli vatandaşlara sunmuş olduğu ücretsiz tatil var diyorlar
.ayvalıkta oluyordu.ücretsiz.eveli yıldı sanırım,ben günübirlik gitmiştim.masrafları kim karşılıyor belediyemi,engelli federasyonumu bilmiyorum.ama duyumlarımma göre artık yapılmıyormuş.araştırın isterseniz.

Florya engelli kampına 2018 yılı kasım ayında müracaat ettim 2019 yılı aralıkta "sizi florya tatili için aradık" 'peki sağolunda ne zaman gelebileceğiz dedim' cevap "isterseniz bugün isterseniz ocak sonuna kadar dediler" bende cevaben yürüyün gidin tenekeler yaz değilde kışın okul zamanı tatilmi olur dedim. Neymiş 17 000 kişi varmış sıra bekleyen diyorlar ya arkadaşım madem öyle sıraya koyarsın sırayla çağırırsın sanırsın ki biz kış tatilini seviyoruz la ben ve bi dünya insan var kalp hastası kışın sokağa çıkamayan. Saygılarımla iyi günler dilerim arkadaşlar

Üst Alt