Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

FA hastalığından dolayı hem kalp hem de diabet sorunu yaşayanların tecrübeleri..?

aligezer

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Ben 1976 doğumluyum.1994 yılında tip1 diabet çıktı fa dan dolayımış.o zamandan sonra 2000 yılında t.s ile gidip gelmeye başladım zaten bu hastalık kalp kaslarını da etkilemiş.2009 yılından itibaren kalp kaslarındaki rahatsızlık beni nefes yetersizliği,tansiyon yükselmesi ve kalp ritimlerinin yükselmesi ile kendini sık sık göstermeye başladı o sıra bende ilk başta sebebi bir türlü bulunmayan yoğun öksürük meğer kalpten miş.kalp yetmezliği vücutta oluşan ödem kalbe baskı yapıyormuş şimdi 3günde bir idrar söktürücü su birikimini önlemk için kullanıyorum.işallah hepimiz hayatımızdaki zor anlarımızdaki çözüm yollrıyla destek oluruz.yakın oturan olup görüşmek isteyenle görüşürüz.ben izmirin balçova semtinde oturuyorum.hayatın akışını ve hayatı anlamanın tek yolu kitap okumak psıkolojıkman en büyük destekçim.

Üst Alt