Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Felçli annem için yatağa ihtiyacım var

dilopamuk

Yeni Üye
Konular
6
Reaksiyonlar
0
annem 15 yıldır felçli ben bakiyorum durumumuz musayit değil bakim ayligi aliyorum zor geciniyoruz benim isteğim yardim severlerden annemin yatagi çok eskidi anneme tek kisilik ortopedi yatak çok ihtiyacı var hayır sever çok dua alırsın şimdiden teşekkür ederim

Hastaneler senet karşılığı veriyorlar(bi nevi kiralama gibi ama ücret ödemiyorsunuz)

Buldunuz mu ihtiyacınız olan hasta yatağını. Babam için aldığım fakat kullanmadığımız motorlu bir hasta yatağı var elimde. O tarz birşey mi ihtiyacınız olan.

teşekkür ederim yok bulamadım ama motorlu değil bazasi var ustune sadece yatak ihtiyacımız var ilginden dolayı teşekkür ederim

Aramızda yok mu muhtaç bir felcliye ortopedik yatak bağışlayabilecek durumda biri?

Ben rahmetli babam için hastaneye başvurarak yatak almıştım. Bir kaç ay kullandık.
Devlet hastanelerine başvurduğunuzda yardımcı olurlar.
Evde bakım kaydınız varsa daha kolaylaşır
Üstelik devlet hastanelerindeki tam otomatik yataklardan veriyorlar
Genelde daha önceden kullanan birinin işi bittiğinde haber veriyorlar.
Nakil işlemleri size ait.

İlinizdeki "Evde Sağlık Hizmetlerine" başvurmanızı öneririm , sorununuz çözülecektir.

nimrennnn
Verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim. Fakat kend8m için değil, konuyu açan kişinin felçli annesi için istekte bulunuyorum. Çünkü biliyorum ki her engellinin maddi durumu aynı değil ve aramizdan da bir hayırsever çıkabilir.

ilginizden dolayı teşekkür ederim il sağlık kurumuna başvurdum devlet hastanesinede raporundan hariç başka bir rapor daha istendi annemi evden çıkarmak zor o yuzdeyüzden buraya yazdım

Üst Alt