Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Forumda Düşünce Özgürlüğü

Hopsin

Üye
Konular
5
Reaksiyonlar
0
Merhaba arkadaşlar.
Düşünce özğürlüğü en doğal haktır.
Ben buna tüm kalbimle inanıyorum.
Forum da özgürce düşüncelerimizi söyleyebilir miyiz?
Yoksa 'görmedim, duymadım, bilmiyorum' diyip sessiz mi kalacağız?
Örneğin spor, siyaset, sağlık vb hayata dair konular da sayğılı argodan uzak bir şekilde düşüncelerimizi rahatça paylaşabilir miyiz? Bunu bilgili tecrübeli arkadaşlardan öğrenmek isterim. Herkese iyi akşamlar.. :)

silicem yorumlarimi dahil olmicam bu tip konulara ...bazen unutup yazıyorum...din siyaset ya da başka konulara bulaşmak istemiyorum...

Son düzenleme:
aynı fikri kelime kelime x kişi yaziyor mesela qiklari cikmiyor ben yaziyorum bu qiklari çıkmayan kisilerin sesi bana çıkıyor...anliyacaqin qücü qücüne yetene ...o nedenle hic bir konuya olabildiqince yorum yapmamaya çalışıyorum...bana mı qaldi sistemi deqistirmek...ben kendi sistemime bakarim....

.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Forumda düşünmek son derece serbest... ama düşünceleri yazarken dikkatli olmak gerekiyor. :)
Anladım dostum dikkat etmeye alışığız ya malesef.. :) Çok teşekkürler yorum için

.

Son düzenleme:
Hopsin...rica etsem sen de silersin dimi alıntıları...yaa çok afedersin ben unutup yazıyorum bazen bu tip din siyaset konularına falan ...zahmet olucak ama sana silersin dimi ...

Son düzenleme:
.

Son düzenleme:
Siz minik bi Civcivsiniz o zaman kurtlara dikkat edin :)

Aman ne civcivi... adamı suya götürür, susuz getirir o. :) Kedi gibi cırmalar. :)

Şaka bir yana... bu forum son derece özgürdür. Her türlü konu ve görüş tartışılabilir. Ancak karşılıklı saygı ve nezaket çerçevesi içerisinde. Amacını aşmayan, nefret içermeyen, ötekileştirmeyen, rencide etmeyen, hakaret içermeyen her türlü görüş serbesttir.

.

Son düzenleme:
Aman ne civcivi... adamı suya götürür, susuz getirir o. :) Kedi gibi cırmalar. :)

Şaka bir yana... bu forum son derece özgürdür. Her türlü konu ve görüş tartışılabilir. Ancak karşılıklı saygı ve nezaket çerçevesi içerisinde. Amacını aşmayan, nefret içermeyen, ötekileştirmeyen, rencide etmeyen, hakaret içermeyen her türlü görüş serbesttir.
Abi zaten kimseye hakaret küfür vb sözler söylemek için değil, bilgi arkadaşlık vakit öldürmek için buradayız

Hopsin...bak qoruyomusun Metepe nasil saldiriyor bana iri penceleriyle ...bense masum ve narın bir civciv😹😹😹

.

Son düzenleme:
Keşke, bir konu açsaydınız da düşüncelerimizi söyleseydik.ya da düşünce özgürlüğü nedir? Sorunusuna yanıt verseydik. 🙂

Keşke, bir konu açsaydınız da düşüncelerimizi söyleseydik.ya da düşünce özgürlüğü nedir? Sorunusuna yanıt verseydik. [emoji846]
Merhaba, zaten bir konu açtık ve siz de o konuya yorum yazıyorsunuz farkında mısınız? :)

Peki anlıyorum sizi. Bu konu hakkında, siz bir konu başlatabilir misiniz? Bizler de oraya yazalım düşüncelerimizi.

Güzel fikir, başlattığım konu başlığı olursa, tabi ki yazabilirsiniz.

Yalaka olursanız düşünce özgürlüğünüz kıstlanmaz. 😂😂😂🤣

İşte o yüzden yazdım ne kadar yalama ve yalaka olursanız seviliyorsun ve bu yüzden dedim acı ama gerçek bnde kemik yalamayı ve yalaynk sevmem😂😂😂🙏

İşte o yüzden yazdım ne kadar yalama ve yalaka olursanız seviliyorsun ve bu yüzden dedim acı ama gerçek bnde kemik yalamayı ve yalaynk sevmem[emoji23][emoji23][emoji23][emoji120]
EVET doğru :) Kendimiz olup az seviliriz daha iyi hiç yoktan onurlu bir duruş sergilemiş oluruz [emoji4]

Onurlu ve karekter sahibi iyi niyetli insanlar ile karşılaşman dileğiyle 😉☺️☺️🙏

Üst Alt