Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

GATA fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi hakkında bilgisi olan var mı?

kardeşim geçmiş olsun. ben vazife malülü olduğum için gata rehabilitasyona gidebiliyorum . son 3-4 senedir dışardanda hasta kabul ediliyor, ama ücretli mi yoksa sgk lı kabul ediliyor mu tam bilgim yok.
internetten telefonunu alıp bilgi alabilirsin bence...

Miraç GATA'da ya da başka bi fizik tedavi merkezinde mucize bekleme... Orada ancak senin çabalarına katkı verilir o kadar. Sen kendi başına her ne yapabiliyorsan, hangi kaslarını kullanabiliyorsa o hareketleri yapmalı o kasları kullanmalısın. Yürüyebiliyorsan bol bol yürümelisin vs.vs. Ancak bunların yanı sıra fizik tedavi merkezleri sana destek olabilir...

Ve, GATA dahil hiç bir hastaneye torpilsiz yatış yapamazsın. Ya doktorlardan birinin muayenehanesine gidip bi muayene parası bayılman lazım ya da bi paşa tanıdığın olmalı! Yoksa bilmem kaç ay sonraya ancak yatış yaparsın.

bir tanıdık emekli albay vasıtasıyla tam 2 sene oldu gataya müracaat edeli heralde 20 sene sonra ararlar hala bekliyoruz bakalım ne olacak :confused::confused::confused:

slm arkadaşlar ben miraç malatyalıyım sivas divriğide oturuyorum 2009 un 9.ayının 1inde trafik kazası geçirdim camdan fırladım ve boynum kırıldı kırık derecesic6 c7 ayaklarımda his var gataya yatışlı olarak gelmem lazım lütfen yardımcı olun arkadaşlar çok sevinirim bana miracesur44@hotmail.com dan ulaşabilirsiniz.

arkadaşlar benim kardeşim yürüyemiyor hastalığı seralplar palsi bizim hiç törpilimiz filan yok bizde kardeşimi oraya götürmek istiyoruz nasıl götürebiliriz ve hastanenin tedavi yöntemi hakında bilgisi olan varsa söylerse çok seviniriz ve bizim saglık kurumumuz ssk acaba orada geçiyormu

cevaplarsanız seviniriz şimdiden teşekürler.

iyi günler.gata ile ilgili bilgi arıyorum.gatanın içinde fizik tedavi varmı yoksa gataya bağlı ayrı bir merkez mi var.bu tsk rehabilitasyon ve bakım merkezi gatanın mı.şimdi biz ankara gataya gitsek nereye nasıl başvuracağız bizi nereye yönlendirecekelr.nasıl olacak .okadar çok insandan o kadar farkl şeyler duyuyorum ki kafam allak bullak oldu.tam anlamıyla bilen birisi anlatabilirmi acaba.

[tsk rehabi...merkezinde fizik tedavi var gayet iyi sonuçlar alnıyor ben gaziyim tedavi amaçlı kalmıyorum ama tedavi amaçlı kalanlar gayet iyi

kaç ay bekledim sıram geldi muayene etti ve gelebilecek hislerin gelmiş yapacak bişe yok deyip geri gönderdiler beni.fizik tedavi göremedik yani.

iyi günler yardımcı olacağınızı yazmışsınız
tel no verirseniz sevinirim iyi gunler

Gata(bilkent)fizik tedavi merkezi hakkında bilgisi olanlar

Arkadaşlar yaklaşık 4.5 ay önce etikiriz raporuyla başvurduk sonra evimize kağıt geldi yatış başvurunuz alınmıştır diyerek ama randevu alınıp muyane edilip yatış sırasına konulacak diyor biz muaneye gitmemiz mi lazım yatış sırasına girmemiz için ayrıca muane sırası almakta lazımmış öyle duydum beni bu konuda bilgilendirilseniz çok ama çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler

Ankara gatayı kimden duyduysam herkes çok memnun.ama yatış noktasında baya zorluklar yaşarsınız.

iyi günler dilerim.sizi rahatsız ediyorum kusura bakmayın..ben tsk fizik tedavi merkezine gittiniz mi diye soracaktım? gittiyseniz nasıl anlatır mısınız?

ben de tsk fizik tedavi merkezine gittiniz mi diye soracaktım? gittiyseniz nasıl anlatır mısınız?

Ben Ankaradan Yıldırım Keser,bedensel Engelliyim,Bilkent Fizik Tedavi hastanesinde muayene oldum,bana yatış verdiler ama sıra 1 sene sonra gelebilr dediler,bunu erkene almak için ne yapabilirim

memoş27

merhaba abi ben trafik kazası gecirdim gaziantep şahinbeyde oturuyorum yaşım 18 oraya gelcem ama kimsemiz yok orda oraya geldimiz zaman bize yardımcı olabilirsen cok sevinirim cok ihtiyacım var orda tedavi olmaya bana yardımcı olursan cok sevinirim omur ilik zedelenmesi var şimdiden teşekürler

selam arkadaşlar ben trafik kazası gecirdim orda tanıdı olupda yardım etmek isteyen arkadaşlar varsa cok sevinirim gaziantepde oturuyorum acilen yardım etmeniz lazım sizden rica tanıdı olan varsa bana yardım etsin

Üst Alt