Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Grup yönetiminin dikkatine

Engelli52

Üye
Konular
29
Reaksiyonlar
0
Yazdığım yorumları hangi ök.z Siliyor

Bunu yapan Engelli düşmanı

Bunu yapan beyinsiz

Bunu yapan cahillll

Konu 4A SSK lı çalışan tüm engellileri ve emekli olmuş 4A SSK lı tüm engellileri ilgilendiriyor.
Sürekli rapor ve sürekli vergi indirimi ile emekli olduktan sonra 2-3-7 yıl geçtikten sonra SGK tarafından kontrole çağrılarak Yeni yönetmeliğe göre rapor alınıp engel oranı yüzde 40'ın altında kalanların Maliye bakanlığının onay verdiğinde emekli maaşı kesiliyor, aynı engel devam ediyor engelin de iyileşme yok.
MADDE 20 – (1) Bu Yönetmelik hükümlerini Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı ve Sağlık Bakanı
müştereken yürütür. Konunun hakimi ve sorumlusu olarak sürekli birbirlerinize yönlendirmenizi değil ivedi olarak ilgilenerek çözüme ulaştırmanızı rica ediyorum.
Aşağıda yer alan yönetmeliğe ek veya geçici madde eklenmelidir.
20.02.2019 - https://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2019/02/20190220-2.htm
Saygılarımla

Grup yönetimi konunun önemini anlamadı yada umurunda değil

Bu konu vergi indirimi olan tüm engellileri ilgilendiriyorr

Hocam senin yazmış olduğun ve birilerini tarafından silinmiş olduğunu ileri sürdüğün mesajını dikkatli bir şekilde birkaç kez okudum. (resmini çekip o şekilde ancak okuyabildim.) Mesajında mesajın silinmesini gerektirecek bir şey göremedim açıkçası. Muhtemelen başka mesajlarındaki ileri geri konuşmalarından ötürü silinmiştir diye düşündüm ve nitekim de öyle olduğunu sanıyorum. Millete öküz möküz dersen, hakaret edersen sonuçlarına katlanmak gerek. Buradaki hemen hemen herkesin ufak veya büyük, az veya çok bir sıkıntısı var. Bu sıkıntıya ilaveten kimse burada başkasının hakaretine katlanmak zorunda değil. Geçmiş yazılarına bakarsan sanırım haksız olduğunu sen de görecek ve kullandığın ifadelerden ötürü hicap duyacaksın. Duyman da gerekir ayrıca. Selametle.

Yazdığım yorumları hangi ök.z Siliyor

Bunu yapan Engelli düşmanı

Bunu yapan beyinsiz

Bunu yapan cahillll

Öküzün tarlada yaptığı işin onda birini yapabilir misin ki böyle birilerine hakaret etmek için hayvanların ismini kullanıyorsun .

Ne münasebet insanlara öküz filan diyorsun , nasıl bi şımarıklık bu böyle .

Öncelikle yazdığım yazılar aynı paylaşım üzerine değil iyice okumanızı ve tarihlerine de bakınız konuyu iyice incelemenizi tavsiye ederim

Öncelikle yazdığım yazıları incelemenizi neden sitem ettiğimi araştırmanızı paylaşımlarımı okumanızı kısacası konuya hakim olmanızı sonra yazmanızı tavsiye ederim

Hocam senin yazmış olduğun ve birilerini tarafından silinmiş olduğunu ileri sürdüğün mesajını dikkatli bir şekilde birkaç kez okudum. (resmini çekip o şekilde ancak okuyabildim.) Mesajında mesajın silinmesini gerektirecek bir şey göremedim açıkçası. Muhtemelen başka mesajlarındaki ileri geri konuşmalarından ötürü silinmiştir diye düşündüm ve nitekim de öyle olduğunu sanıyorum. Millete öküz möküz dersen, hakaret edersen sonuçlarına katlanmak gerek. Buradaki hemen hemen herkesin ufak veya büyük, az veya çok bir sıkıntısı var. Bu sıkıntıya ilaveten kimse burada başkasının hakaretine katlanmak zorunda değil. Geçmiş yazılarına bakarsan sanırım haksız olduğunu sen de görecek ve kullandığın ifadelerden ötürü hicap duyacaksın. Duyman da gerekir ayrıca. Selametle.
Öncelikle yazdığım yazıları incelemenizi neden sitem ettiğimi araştırmanızı paylaşımlarımı okumanızı kısacası konuya hakim olmanızı sonra yazmanızı tavsiye ederim

Üst Alt