Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Hacettepe'ye giden, kalan veya tedavi olan var mı?

Ahmet T

Aktif Üye
Konular
60
Reaksiyonlar
26
hacettepe de tedavi olan var mı ben Ankara da hacettepe erişkin hastanesinde 3 kez yatarak tedavi gördüm siz gittiniz mi hiç ?

ben cok yattım hacettepede. kac kereler amelıyat oldumdu. eskıden baya ıyıydı orası. sımdı hastane nıyetıne hıc gıtmeyın. olsa olsa aıle hekımı gıbı bı yer deyın. hatta o kadar bıle degıl.

gecen sene elımı kırmıstım. cumartesıydı. gıttıgım hastane hasta kabul etmedıgınden hacettepeye gıttım. hay gıtmez olaydım.

bana agrıya dayanabılırmısın dıye sordu yamak cocuklar:pagrıyo ıste napcaksanızda dedım. guya 10 kere ıgne saplayıp neyse damar bulduk:pdıye serumu bagladı salak hemsıre. sozde doktorum dıyen kucuk velet yapıstı elıme bı buksun. olmadı hadı bıda evırsın cevırsın amman canımı cıkardı agrıdan. ıs bıttı dedıler sonrada serumda kan var bu hıc akmamıs ondan agrını kesmemıs dıyolar:mad:

zaten hıcbırsey usulune uygun degıl. bı kesmekeskı. numarator bıle yok:mad:kulak sagır oluncada seslendıgını duyamıyosun sırasında:mad:dahada hıc gıtmem hacettepeye. allah dusurmesın....

evet bebek bölük doktor orda erişkin hastanesinde

29 mayısta hacettepeye gideceğim gitmek istemiyorum
o kadar insan içine nasıl çıkacam

Hacettepede Çoçuklugum ve Gençliğim Geçti 2o yıl önce ilik Nakliği oldum çok şükür atlattım bunun yanı sıra bissürü operasyonlar geçirdim ve geçirmeye devam ediyorum Ankara Hacettepe benim ikinci evim oldu hatta yarın yine gidiyorum ilik nakliğinden kurtuldum derken şimdi Yemek borusu Kanseriyle savaşıyorum Git babam Gel babam Gerektiğindede Hastanede Yatıyorum Allah Hepimize Şifa versin.

çocuk ve yetişkin psikiyatri 20 yılım hacettepe'de geçti, doktorlarından ve hastaneden çok memnunum, antalya'da böyle bir hastane yok, hastanenize sahip çıkın.

Ankara'da Hacettepe

Ankara Hacettepe hastanesinden nasıl randevu alabilirim.Telefonla ulaşamıyorum.Bana yardımcı olabilecek var mı?

mhrs ile al google play da mhrs indir üye ol istediğin saat ve gün muayene ol

Hacettepe hastanesi için MHRS olmuyor.

Sağolun gerçekten çok yardımcı oldunuz...

Üst Alt