Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Halk otobüsünü İETT'ye şikayet ettim, ama bana yazılı cevap verilmedi!?

alibaba

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
11 mart 2009 da 4359 sayılı dilekçe ile halk otobüsünü şikayet ettim. 3 ay gecti haber alamadım.
İETT gen. müdürünü aradım faks cektim. . Başka müdüre yönlendirildim. pes etmedim 4 ay sonra tekrar aradım dilekçemin akibetini sordum. Ancak daha sonra bir bey aradıve gerekli ceza kesildi dedi.
Ancak tarafıma yazılı bir cevap alamadım.

Bu konuda bir gelişme var mı? Yoksa konuyu Star İstanbul ekine taşıyalım?

bende hallk otobüslerini bimere şikayet ettim herkesin içinde azarlar tarzda bagırarak beyaz kartların süresinin bittigini idda ediyor halbuki sene sonu son.

Aynı Şikayette ben bulundum tüm Şöförleri 2 ay Ücretli Eğitime tabi tutmuslardı şikayetten 1 ay sonra Yenibosna İETT durağına gittigimde Şöförler önüme atladı hanği Otobüse biniceksin diye emin ol seninde şikayetin işe yaramıştır ama sana yazılı bir açıklamada bulunmazlar bidahakine şikayetci oldugun otobusün veya şöförün adını soy adını alıp şikayette bulunursan daha rahat edersin.:)

Üst Alt