Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Halkbank'ın engellilere yönelik güzel girişimi..

mac72

Emektar Üye
Konular
59
Reaksiyonlar
19
Halkbank'ın konyaaltı şb. müdürüyle biraz sohbet etme imkanım oldu. Halkbank ATM lerini tekerlekli sandalye ve görme özürlü engellilere uygun hale getirdiklerini anlattı. ATM ler tekerlekli sandalyedeki engellinin ulaşabileceği şekilde alçaltılmış, ön kısmına da görme özürlüler için kabartı şeklinde şerit koymuşlar. umarım bu diğer bankalar içinde bir başlangıç olur

5DdX6

Para çeken amca el salla..:)

Evet ben Halkbankasında çalışıyorum ve daha da çoğalacak ;)

vakıfbankın da aynı şekilde bu haftadan itibaren 60 küsür ilde atm'lerde(automatıc teller machıne) düzenlemeye gidiliyor.Vakıfbank çalışanıyım son derece güzel bir haber.

evet doğru,vakıfbankta bu konuda çalışmalarını yakın zamanda sunacak...

Çalışmalar tamamlandı ATM ler sahaya sürüldü .Görme engelliler için 60 ilimizdede bu atm ler faal olarak hizmet veriyor.(VAKIFBANK)

Sadece vakıf ve halk bankası devlet bankaları önceleri hep geriden gelirdi ne hikmetse şimdi ilkleri yapıyorlar Tebrik ederim canı gönülden... ;)

Taş devrinden cilalı taş devrine geçiş dönemi sanırım,tebrikler:):):)

nasıl çalışmaya başladınız biraz bildirirseniz sewinirimm

her dogruya inansaydık :)

bankada para olmadıktan sonra isterse evimin önüne koysunlar ATM ne fayda

bize iş lazim

kalpsizsevgilim;

Ben değil de biz demeyi öğrendiimiz vakit herşey daha güzel olacak..:)

bak bizim halkbankasını yeni yere taşıyıp duzenlediler hiçte bile öyle engellilere göre kolaylık bi durum yok hatta normal insanların bile kaldırımdan 2 3 basamak yukarda yapıp yaşlılara sorun çıkartıyorlar maaş gunlerinde hep görüyoruz işyerim karşısında oldugundan ..
dediğiniz bazı bankalarda görüp şaşırdıgım olaylar ama hepsinde değil..

Üst Alt