Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Hastalığımla dalga geçiyorlar. Sürekli aşağılanıyorum. Ne yapmalıyım?

butterflyeffect;

yaw arkadaş psikoz hastasının üni. okuduğu görülmüş mü?

bizim kaderimiz 'kef' le yazılmış :)

hazır piskolojinde bozuk az ceza alırım felan de gözünü korkut sen uyurken kaçırırım her yerine çivi tabancasıyla çivi çakarım felan de:Dyemegine çayına uyuşturucu katarım felan etkili olacaktır ...

volkano39;

gerçekte hasta olan eniştenmiş.onu adam yerine koyupta dinlemek bile hata.kompleksli biri olduğu belli.sana üstünlük taslayarak kendini güçlü hissetmek istiyor.kaale bile alma.bırak kendi kendine konuşsun dursun.karşılık vermediğinde susmak zorunda kalacaktır zamanla.

zaferim;

okuyan cok bi arkadas var buraya arada takilir kendisi doktor yeni tayini artvine cikti hizmet ediyo.... ben her nekadar akedemiye gitmesemde kaydim duruyor sanat akedemeliyim kendimi daha iyi kanitlamak icin matemtik bolumu dusunuyorum

sanat olunca yetenek diyolar oysa ben matemtiktede cok basariliyim ispatlarim bunu etrafima...dolaysiyla sanat akedemisinde kaydim kabulum durcak ben matemtik okuyuacam insallah....

Kardeşim içine kapanırsan daha üzerine gelirler çok şükür benimle kimse öyle birşeye cesaret edemedi edemezde sende üzerine git bir derse iki de dalga geç sen dalga geçtikce o pısar ama eniştende insan değilmiş keşke yakın olsaydıkta eniştene iki laf etme şansım olsaydı.

İlahi Jem :) ve Jem gibi fikir verenler.. Siz adamı öldürtürsünüz.. : ))

Bence bunu yenmenin en güzel yolu hiç ama hiç aldırış etmemek. Sizinle dalga geçen, sizi takıntı haline getiren biri sizi, cevap verdikçe, üzüldükçe devamını getirir.
Sizin aldırış etmemeniz, umursamamanız bi zaman sonra onu sıkıcaktır ve vazgeçecektir.

Ona ders vermeye çalışırsan yine üzülen sen olabilirsin, zira; "-cahil ile sohbet etmek güçtür biline, çünkü cahil ne gelirse söyler diline."

manesef akrabalarımız da ve ailelerimizde insan psikolojisini ucuz gören insanlarda var ama sen dua et kardeşim elbette o muhakkak o hale düşüçektir... uzak dur onlarla seni mutlu edenlerle dost ol. selam bile verme onlara.

Gerçekten çok yazık biz bunlara insan diyoruz, Allah'a havale etmek en iyisi. Canını sıkmaya bile değmez.

Salamon ile Mişon'ın hikayesi

Mişon’un Salamon’a borcu varmış. Mişon borcu nasıl ödeyeceğim diye kara kara düşünmenin sonucunda bu parayı kesinlikle ödeyemeyeceğine kanaat getirince “yahu borçtan ötürü geceleri uyuyamıyorum, yeter yahu biraz da Salamon uyuyamasın”diyerek bir akşam vakti Salamon’un evini önüne gitmiş ve “Salamon, Salamon”diye seslenmiş. Salamon pencereye çıkınca da “Salamon benim sana borcum varya, onu sana ödeyemeyeceğim haberin olsun, hadi bakalım bundan sonra da biraz senin uykun kaçsın” demiş…

Bir arkadaşımızın önerisini çok tuttum.. Enişte denilen insan müsvettesine sen de “bana bak enişte ben psikozum, sağım solum belli olmaz, akşam yatağa canlı girersin ama sabaha nalları dikmiş olarak kalkarsın” veya buna benzer tehditvari ifadeler söyle. Ben eminim ki bu sefer enişteni bir endişe saracak ve o karısına (ablana) ve arkadaşlarına endişesini dile getirecektir. Büyük ihtimalle de sana sarmaktan vazgeçecektir.

bence o laf soyledıkce sen daha cok hırs yapmalısın belkıde kasten soylyordur sen hırs yap dıye bıraz da ıyıye yorumla kardeşım

Üst Alt