Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Her yerim ağrıyor, ama teşhis konulamadı...?

KasHastası

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Fibromiyalji değil.Vücudumda gezinen bir ağrı var 1 yildır kolumda bacağımda sırtımda boynumda.Ck hiç normale donmüyor 200 400 arasında hep.Kollarimda gücsüzlük hissediyorum iş yaparken ağrıli yorulma geliyor.idrar rengim sarı normal sizce ne olabilir benzer rahatsızlığı olan var mı ?

H@staneye yattinmi?
Doktor ne der?

Emg temiz çıktı.Ankaraya gen testi yolladım o da temiz çıktı.Bir tek biyopsi yapmadı doktor.Benle dalga geçer gibi psikolojik diyip duruyor.Benim 1 yıldır bu şikayetlerim var ck da hiç normale donmüyor teshis de konulmadı çok sıkıntıdayım ya gitmediğim doktor kalmadı.

Ilac yazdimi!
Flim cekildimi
Midede agri varmi
Hortum atildimi?

Herhangi bir ilaç bir sey kullanmıyorum.Film çekilmedi.Midede ağrı yok.Hortum da atılmadı

Galiba moral bozuklugu ve strest.
Kendini isinde calismaya ver.
Kolay gelsin😊

Ck neden normal degil benim fikriniz var mı ? Bu arada sizin hastaliginiz nedir

Kollarda bacaklarda boyunda sırtta vücutta gezinen sürekli ağrı yapan bir kas rahatsızlığı bilen var mı

Tam emin olmamakla şöyle bir bilgim var hepsi zamanla agrı yapıyor zamanla çunkü hareket etmeyen yada az eden bi kasla sağlıklı çalışan kas aynı olmadığından agrı olur

Basit örnek uzun süre oturunca, saglıklı bir insan bile uyuşmaya , agrıları olmaya başlar

Geçmiş olsun allah şifa versin

Bence tıbbi bilgisinden emin olunan bir doktora gidin size bir dizi tetkik yapsın yoksa artık tıp diplomasının bile her yerde tıp fakültesi açıldığı için tuvalet kağıdı kadar değeri kalmadı...

Bende başta oyle düşündüm lakin belirtilerinde kas güçsüzlüğü ağrısı aktivite sırasında artar dinlenmeyle azalır diyor.Benimki herhangi bir durumda olabiliyor aktivitiye harekete bağlı bir degisim yok.

Kendi fikrimi yazacağım ama gitmediğiniz bir doktor kalmadıysa sonuçlarda sıkıntıda yoksa biraz psikolojik de olabilir ama yanlış anlamayın insan psikolojisi acayip bir şey.. Ağrılarınızı çok fazla düşünmemeye çalışın ve kendinizi bir şeye verin yani oyalanacak bir şeyler bulun arkadaşlarınız varsa bol bol onlarla vakit geçirin, yani kısacası kendinizi dinlemeyin mutlaka bir uğraş bulun, başta zor gelse de bir süre sonra faydası olacaktır diye düşünüyorum çok geçmiş olsun..

bence bu ağrı işini çözerse algoloji bölümü çözer aynı bu durumdan yakınan (vücutta gezen ağrı) birini tanıyordum, Ankara Başkent Üniversite'si algoloji bölümünden bir doktor çözmüş, vücutta gezen bir sinirden kaynaklanıyormuş, benim tavsiyem bulunduğunuz yerde iyi bir algoloji doktoruna görünmeniz...

Romotoloji bölümüne başvur

Üst Alt