Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Heyet öncesi işlemleri yarıda bırakırsam ne olur?

mvagusta

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhabalar. Dün itibariyle başladığım heyet öncesi ziyaretlerde, gerçekten trajikomik bir olay yaşadım. 3 senedir teşhisli ve 3 ayrı hastanede tedavi aldığım 2 hastalığımı, muhteşem bir endokrin doktoru bunların bende olmadığını iddia ederek puan vermeyeceğini söyledi. Sistemde ve elimde 3 adet ıslak imzali epikrizlere bakmasını söylediğimde " beni daha önce öyle dolandırdılar, ben öyle bakmıyorum" dedi. Bana bu kuruldan fayda gelmeyecek çünkü diğer bölümler, hastalığımın puanını Endokrin vereceğini söylerek oraya sevk etti. Hipogonadizm, HPA Ax disfonksiyon, Hipofosfotazya ve AcadM( Yağ sindiremiyorum, hipoglisemi yapıyor). Bu işlemlerini yarım bıraksam ne olur? İlla tamamlayıp öyle mi itiraz etmeliyim? Teşekkurler

şansınızı başka hastanede deneyebilirsiniz dosyanız sonuçlanmamış..

@omreg,

Hocam peki dosya bu halde kalırken direkt başka hastaneye mi başvuracağım yoksa sistemden düşmesini beklemek mi gerekiyor?

kardeş sen bence bunu sağlık bakanlığı 184 e sor. açık raporun varken yeni rapor başlatamayabilirsin.

@mvagusta,
Rapor cıksın 1 ay içinde il sağlık müdürlüğüne itiraz ederseniz hakem hastanede yeniden rapora başlarsınız yarım bırakılırsa gittiğiniz hastanelerde rapor acık gözü kür başvuru yapamazsınız kurula

Hangi hastanede başvurduysan, o hastanede işlemlerini bitirmen gerekiyor. Ben de öyle olmuştu.

Üst Alt