Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Hi - Slip Sonda fazlası olup satmak isteyen var mı?

Swain

Üye
Konular
18
Reaksiyonlar
1
Arkadaşlar elinde hi - slip 14 numara ( yeşil başlı ) katater olan varsa . Satın almak istiyorum

200-500 arası adet alabilirim . Lütfen ihtiyac fazlası olarak elinde bulunduranlar yazsın . Medikalciler gibi adeti 2 lira 5 lira diyecekler yazmasın . Enfeksiyondan dolayı fazla kullanıyorum

Swain
Arkadaşım bir çok medikal ek ücret istemiyor siz neden paranızla almak istiyorsunuz aylık 180 adet yetmiyormu?

MUR37

Malesef hocam keşke yetse mesane ölçümü yaptık 250 cc , suyu düzenli değil ama çok içiyorum birde üzerine enfeksiyon eklenince .. günde 6 taneden fazla kullanıyorum

Swain bu durum normal değil, fazla tak yapıp içeriyi tahriş ederek sık sıkışmaya ve sık enfekte olmaya sebep oluyor olabilirsiniz.. benim mesane kapasitem de 254'tü ve 20 günde bir enfekte olur acile gider kullanmadığım antibiyotik kalmazdı, akşamları yatarken 1000mg lık c vitamini içerdim ilaçlar hariç o biraz uzatsa da yine oluyordu sonrasında doktorum mesane botoksunu önerdi ve o sık sıkışmalarım sık enfekte oluşlar bitti, dört kez botoks yaptırdım yılda bir olmak şartıyla ve sonra doktorum sistem artık ikili ilaç kullanımıına izin veriyor sabah bir mesane ilacı akşam başka mesane ilacı kullanalım dedi ve işe yaradı aynı botokslu gibi çok rahatım sizde bu yöntemleri bir araştırın deneyin derim.. kısacası soruna odaklanmalı, suyu bilinçli ve tak saatine yakın almamalı, kahve kola az tüketmeli, vücudu üşütmemeli vs..

jonjon

Teşekkür ederim hocam , aslında enfeksiyondan ziyade fazla su ve çay tüketimi . Peki hocam sabah akşam kullandığınız ilaçlar ne ? Ben gündüz 1 adet 4mg lık detrusitol alıyorm

Swain işte sıkıntı burda düzensiz sıvı alımı, atıyorum tak saatine bir saat kala sıvı yüklemesi veya tak'ı yaptık hemen su veya kahve içme veya aç karnına sürekli su vs içme.. bunlar hep etken şeyler önemli olan vücudu tanıyıp ona göre davranmak.. sabah toviaz 8mg, akşam betmiga 50mg içiyorum.. akşamları antiseptik olarak piyolesptyle de alıyorum.. bunları doktorunuza danışıp kullanın, bazı kişilerde alerji yapabiliyor..

Swain

merhaba

600 tane hi slip 14 numara sonda var. epey zaman geçmiş halen ihtiyacınız var mı?

Hi-Slip sonda

14 numara, yeşil başlı hi-slip sonda vardır.

Üst Alt