Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Içinden geçeni lütfen söyle 😃🤍

Haklısın sanırım 🥲 @Engellektuel

msAKOD.jpg

Kendimi güçlüymüş gibi göstermekten çok yoruldum. Bir gün bi yıkılıcam pir yıkılıcam :)

@Dilhun, demedimmi sana hatunum
salı gereksiz ve kaldırılması gereken bir gün :)
en sevdiğin günün adı nedir senyorita
dur tahmin edeyim baş harfi a
:p:D

* bu mesaj ederi kadar ergen kookusu içerir
, çevreye verdiğimiz rahatsızlık için özür dilemem :)

“bizler yırtık elbiselerin yamandığı, söküklerin dikildiği, kırıkların tamir edildiği bir zamanda doğduk, kullanılıp atıldığı ve yerine yenisinin alındığı bir zamanda değil...”

Bir zamanlar çalıştığım hastenede tedavi alacağım hiç aklıma gelmezdi..neyseki ucuz atlattık..tüm personel, hemşire ve hekim dostlara candan teşekkürlerimi sunuyorum. Canlarım benim😊

Evimi,hatta yatağımı bile bu kadar özlememiştim..

doktorum civanım öksürüğü bi anda geçir lütfen evet evet bi anda tam şu an şimdi ,,, 3 haftadır öksürüyorum

@Dilhun, if diyeti ne-dir illk kez duydum

ketojenik denedik bi ara su sıralar aralıklı oruç denen modaya uydum

"Zamanın ters,sohbetin faydasız, herkesin bezgin ve her başın ayrı bir ağrı taşıdığını görünce,evime kapanıp haysiyetimi korudum.."

Korkuyorum kendimden, bıkkınlığın içimdeki vahşiyi diriltmesinden, hiçbir şey düşünmeden, sonucu umursamadan hareket etmemden...

İf aralıklı orucun diğer ismi işte 😅 Ben 3 gün dayanabildim ı ıhh bana göre değil 🙄 @Engellektuel
Sevgili hastam 😁 öksürüğe ne iyi gelir bilmiyorum ki 🤷🏻‍♀️

İf aralıklı orucun diğer ismi işte 😅 Ben 3 gün dayanabildim ı ıhh bana göre değil 🙄 @Engellektuel
Sevgili hastam 😁 öksürüğe ne iyi gelir bilmiyorum ki 🤷🏻‍♀️
Ben defalarca 48 saat yaptım, 3 defa da 72 saat yaptım. Kişi diyete alışkın değilse zor tabi. Alışkın olunca pek birşey olmuyor, insan sadece yemeği özlüyor.

72 saat mi, vücuda zararı olmaz mı o kadar saat açlığın 🙄 çok dayanıklıymışsınız😐 @Tenê

@Dilhun Eğer ki günde 3 öğün yemeğe alışmışsa vücut elbette tepki verir, zararlı olur da diyebiliriz. Ben zamanla çok diyet yaptım, vücudu buna alıştırdım. Başlarda uzun süreli açlıkta vitamin, mineral vs alırdım, artık ona da ihtiyaç duymuyorum (48 saat için).

Vücudumuzdaki yağlar aylarca enerji verebilecek düzeydedir çoğu kişide. Elbette 72 saatten sonra kas kaybı hızlandığı için tavsiye edilmez. 72 saat için de bilim henüz kararsız diyebilirim.

Vicudun otofajiye girmesi, kendini yenilemesi harika bir şey. Kilo için değil, sırf bundan dolayı yaparım. Tabi diyete alışmayan bir vücutla olmaz...

Eski kafalıyım ben.
Alacaksam saksı da çiçek alırım.
Yolunmuş çiçeklerin ahına bulaştırma beni

Muşmula kurumayla kayısı olmaz..kayısı kayısıdır..muşmula muşmuladır👍👍

Üst Alt